Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Avetzi mereu kef de gatit?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Eryka
ddd cam asa e si la mine ,deci inseamna ca nu sunt anormala sau lenesa,cad ca majoritatea sunte-tzi cam ca mine. Atunci e perfect inseamna ca nu tre sa mai imi fac griji.[:D] Eryka & sufletzelul din burtica ---„[gravi]
Da,da stai linistita:-):-) Ortansa-de[copil][copil]X mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu pur si simplu ii spun sotzului ca n-am chef si-i fac schema pana-n bucatarie iar el se conformeaza.[papica]Desigur ca mai dau si eu o tura prin "zona crepusculara" da doar ca sa-l verific si sa completez ca niciodata nu pune destula vegeta sau lasa prea mult la fiert sau prea putin[mariaj]. Normal ca ma asculta ca de nu[drac][poc][neand][starwars]si pe urma[sm]iar el trebuie sa[iartama][iartama][iartama].Desigur daca face tot ce-i spun si rasplata e pe masura[sex][xinpat][sex][xinpat]. PUPICI Lorelai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ar fi daca ar exista si la noi semipreparate , sa nu stam ore la "gatit",da cand iei puiu plin de pene,carnea plina de zgarciuri,iti cam piere chefu.Imi place sa gatesc,da numai sambata am kef ,noroc ca acuma sunt la cura de slabire [bang],si i-am spus sotiorului ca daca ma apuc sa-i gatesc nu rezist tentatiei.Asa ca isi gateste singur[papica],ca altfel dau vina pe el daca nu slabesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...