Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Conceperea unui copil de sex feminin


Recommended Posts

Conceperea unui copil de sex feminin Am un baietel si doresc neaparat si o fetita.Care sunt conditiile pentru ca probabilitatea de a concepe o fetita sa fie maxima ? De asemenea ,prin ce metoda si unde anume pot afla sexul copilului cat mai devreme?(2-2,5luni). Mentionez ca sunt din Buc.[vom][code][/code][url="mailto:Stella"]xmr@home.ro[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[flo]Bun venit!Eu stiu ca din 4 in 4ani se "schimba" singele,{babisme} si tot odata si sexul la "copii".Inceaca sa faci un calcul intre tine si sotul tau ex:tu esti nascuta in anul1970 -sotul in1969 din 4 in 4ani schimba sexul f.-b.vezi intre ce ani ai baiatul si te gidezi dupa el.Mama mea face cu brio calculul insa e in Italia acum.Eu voi pleca in vizita la ea si ma intorc in ianuarie daca vrei,imi poti trimite datele tale si ale sotului {ziua,luna,anul}de nastere si cind ma intorc iti voi spune ce si cum mai exact.Si eu imi doresc o fetita baiatul face 3ani pe 19.10,si doar pina la sfirsitul lui2004 mai pot face fetita,insa am alte prioritati acum,insa nu se stie,vin sarbatorile,si...poate ...[gica]imi va face[copil]fetita pe care mi-o doresc.Numai bine![pup][hia] ViVi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...