Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Beutura la casa omului.


reiki

Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Veve
quote:
Originally posted by aquariusrpro Veveee Multumesc mult !! Ma apuc de treaba..
Hihi!spor la "treaba"!Numai vezi sa nu faci exces de zel![alcool][:D] [gravi]Irina & Vevemica & margica din burtica[:D] Sa traitzi! Vom incerca! Dar miza este pentru petrecerea de Craciun de la birou si de acasa. De Craciun sunt permise excesele?
Roxana&Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apa. Minerala, plata, slab carbonizata sau de la robinet filtrata, o recomand cu caldura tuturor. Se pare ca o treime din populatia rurala a Romaniei este alcoolica. Probabil ca nici pe la orase situatia nu e cu mult mai roza. Injurati-ma, dar asta e realitatea. Si daca mai ai si ghinionul sa ai in familie un reprezentant al statisticii, iti piere cheful pe viata sa te apropii de bautura. Florina
quote:
Initial creeata de reiki
Ce beti (atunci cind beti) si de unde va aprovizionati? Poate ne dezvaluiti si noua o sursa de vin buuuun sau de palinca, sau de ce mai aveti voi pe masa sau in beciuri ascuns.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

florina...nu are nici o legatura subu' de aici cu alcoolismul...(sau cel putin asha cred) una e sa degusti o bautura..alta e sa termini sticla..sa faci maraton... shi mi imi cam place sa degust....:)) - am neste palinca de la alba iulia...de mere shi de pere... - shi cu vinul ma intzeleg foarte bine: tamaioasa, traminer, muscat, pinot noir, pinot gris.. shi multe altele... - mei shi mai degustam shi whisky. shi cognace - preferatul meu Metaxa... - ca sa nu mai spun de apa plata la greu..shi din cand in cand niste apa minerala...:)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc![bere] Caut un rom bun pentru un frappe cu care sa ma trezesc cand o incepe stresiunea (asta e explicatia oficiala[:D]). Am probat cu bune rezultate si ramane preferatul all-time Havana Club si am auzit ca e fain cu cafea coniacul de Jidvei desi mai degraba dau 300 de mii pe un Havana decat 700 de Jidvei... Mai stiti de alte marci? Multzam si fac cinste cu prima ocazie![alcool] Catalin ________________________ Think pink![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pasarea Colibri - Cantecul Bufonului Cand eram flacau la mama Hei, ce ploaie si ce vant! Dam si eu in fete iama Fiindca ploua pe pamant ! Iar cand mi-a mijit mustata Hei ce ploaie si ce vant! Tot in ras am luat viata Fiindca ploua pe pamant ! Dar de cand m-a ars napasta Hei, ce ploaie si ce vant, si mi-am luat si eu nevasta Ploua intr-una pe pamant. si, de-atunci, batu-o-ar gaia Fie ploaie, fie vant, Beau si eu cat toata ploaia Care cade pe pamant. Piesa-i gata, trag oblonul Hei, ce ploaie e afara Daca v-au placut bufonii Mai poftiti si-n alta seara !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place vinul de tara, roshu si de soi. daca nu am, ma multumesc cu un Pinot Noir de Murfatlar. ariel http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc1 http://community.webshots.com/user/alinapaveliuc2 http://community.webshots.com/user/alinanunta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi plac vermuturile italienesti, Martini alb, Riccadonna,si Garrone, tot alb, iar dintre lichioruri, preferatele mele sunt Curacao si Bailey's, mmmmmm!!! Cat despre vinuri, trag la cele dulci, Muscat Ottonel, Tamaioasa romaneasca, Grasa de Cotnari... Si oh, da, sangria si tinto de verano. Si cocktailurile, mai ales Daiquiri.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...