Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (11)


vilma

Recommended Posts

[hia] burtici! ce bine e sa fiti vesele si binedispuse (in majoritate).. Salutari Helen! nu te-am mai "vazut" de mult. Ma aflu in aceeasi situatie ca si tine, nu pot veni la intalnire din motive obiective: locuiesc departe de Buc, in plus am planificata o deplasare in perioada stabilita de fete(desi daca erati pe aproape gaseam o solutie). Astazi ma simt un pic mai intremata, dar tusesc ca magarul mitropoliei...O s-o rog pe dr. de fam. sa ma viziteze acasa maine, intrucat s-a facut asa rece si urat afara, de nu-mi vine sa plec chiar daca as fi perfect sanatoasa! Eu fac [pofta] din nas, iar afara [pic] de sus...:) Ma bucur mult ca baietelul meu - desi e langa mine toata ziua - nu s-a molipsit deloc! Brava baiatul! Bebita zburda, in fiecare zi vorbim cu el, inclusiv fratiorul mai mare care, desi are numai doi anisori (in curand), ii povesteste pe limba lui vrute si nevrute si ma pupa pe burtica:) Adlemi: Doamne Ajuta! sa auzim numai bine de Lili. [pup] +sanatate+mai vb Lala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna seara fetelor ma alatur si eu clubului de mamici ian-feb 2004, si daca ma primiti vin si eu la intilnirea din 19 la Mall. in seara asta am fost la Eco-morfologie sarcina la Sanador. mi s-a confirmat ca BB-ul este baiat si ca totul este OK. noapte buna mamicilor si mai vb layla-27 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Tocmai m-am intors de la curs. Azi am avut ca tema sarcina cu risc crescut. Ati fost tare harnicute azi! Imi pare bine ca s-a stabilit si data si ora si locul! Brr frig tare afara. Oare vine iarna? E anotimpul meu preferat si ma bucur ca "Arturicii" se vor naste iarna. Sper sa fie zapada atunci. Sanatate tuturor si o seara frumoasa! Ioana si "Arturicii - sapt 24" [duel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara la burticoase Adriana sa stii ca raportat la salariile de aici e un pic cam scump.Dar avand in vedere ca cipru este una dintre cele mai scumpe tari nu e de mirare.... Bebita mea e super activa nare stare deloc, gata va pupacim pe toate si sa aveti o seara cat mai placuta anita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, Layla! Te primim cu bratele deschise [bis]! Vad ca noua ne-ai adresat primul tau mesaj [greutati]. Cat priveste intalnirea de pe 19 constat ca ne inmultim. pana acum suntem anuntate sase: Andra, Andruska, Lia, Ioana, Layla si eu. Asteptam si alte doritoare pentru 19 oct, ora 10.30, la Mall, eu zic inauntru, la intrare, unde este biroul de informatii. Ioana la ce cursuri te duci si unde sunt organizate? Vorbim maine dimineata mai mult! Adriana [gravi]in 23 de saptamani PS: Adlemi, ma bucura mult vestile despre Lili. Sa-i transmiti tot suportul nostru, suntem sufleteste alaturi de ea si de bb!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iar nu pot sa dorm . . . asa ca stau pe site-uri cu nume de bb, beau ceaiuri cu lamaie si miere si mananc gref. Adriana Merg la cursuri la Spit Pantelimon, marti si joi de la 18.00. Mai sunt 6 sedinte si se termina seria asta. Ioana si "Arturicii - sapt 24" [duel] Ioana si "Arturicii - sapt"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi burticute, dupa o noapte in care bebe cred ca s-a speriat din cauza unui nebun care a telefonat pe la ora trei, acum este tare zburdalnic. Sa stiti ca nu glumesc ptr ca eu m-am speriat foarte tare, ma intorsesem de la baie si atipisem, iar bebe era cumintel (cred ca dormea) si deodata, dupa ce a sunat telefonul, s-a produs o mare agitatie la mine in burtica, agitatie ce a inceput cu o tresarire zdravana.Normal ca respectivul si-a primit injuraturile de rigoare, dar.......ce folos?! Ma bucur mult de tot pentru Lili, sper sa fie totul bine. Doamne ajuta! Layla, bine ai venit si te asteptam cu drag la intalnire! Pupici si astept vesti bune de la voi, Andra-[gravi]in sapt 25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...