Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (11)


vilma

Recommended Posts

Stau in "spatele" Favoritului, la P-uri. M-as bucura foarte mult daca ne-am putea intalni. Bineinteles, mai vorbim noi, ca timp mai e destul pana atunci. Nasterea: in principiu la Elias (oricum apartin de acest spital). Sapt.viitoare ma duc sa ma vada si dr.Cristian, cu care a nascut prietena mea si de care a fost tare multumita. Si am vazut spitalul cu ochii mei si m-am liniºtit - e curat, civilizat etc. Pupici. Lia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
DRagelor, suntetzi toate suuuuper dragutze! CE de fete suntem in zona, cine stie, poate ne-am si dat coate prin autobuze si totusi nu ne stim... Adriana, Lia, multumesc multe pentru solutii, cu asha oferta aproape ca nu am voie sa refuz o asemenea intalnire...[:D] Diseara ii voi comunica sotzului meu programul din data de 19, el e f. intzelegator si nu are nimic impotriva, s-ar putea insa sa i se para ciudat! Dar nu e problema mea![:D] Eu stau exact langa Billa, pot sa-mi fac cumparaturile in papuci...asha ca-mi este ushor sa vin pana la Favorit sau undeva in apropiere! Mall e o solutie buna, dar cum suntem atatea din Dr. Taberei si Militari, poate cine stie, va vin idei pentru o locatie mai apropiata, binentzeles cu conditia sa nu dam peste cap restul fetelor care nu stau in zona! Poate aveti si alte idei, ca eu la ora asta sunt lipsita de inspiratie! Va pupic pe toate, Ramona (sapt. 25)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau vis-a-vis de cinema Favorit, pe Raul Dorna daca stiti unde este. Ce aproape ca distanta - noroc cu forumul acesta ca ne-am descoperit. Eu zic ca Mall-ul este o locatie unde poate ajunge toata lumea. Oricum poate mai facem o intalnire si mai incolo si ne putem vedea in Dr Taberei, unde ? Poate la Moghioros, la Tip Top (sus la etaj) numai ca nu am fost niciodata si nu stiu cum este [8] Oricum mai vorbim!! Va pupicesc pe toate si pe toti bebelusii, Andra cu burtica de 23 saptamani si Andrei (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stau tot vis-a-vis de cinema Favorit, pe str. Sibiu, in H-uri. Subscriu si eu la o intilnire prin Dr. Taberei, mai ales ca eu am deja "gabarit depasit" si obosesc destul de repede. Am senzatia ca str. Raul Dorna este pe linga mine pe undeva, dar nu-mi dau seama acum pe unde. Si eu fac cumparaturi de la Billa asa ca poate ni s-au intilnit papucii pe acolo ...[:D] Pupici Diana si bebelushul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare buriticute ... Noi suntem veseli si bucurosi astazi, am fost la medic, si bebe nostru e un el[bibe]..Sunt asa bucuroasa, ne-a aratat frumos cuculecu si mi-au confirmat si cei de la spital apoi(astazi a coincis termenuld e la medic cu cel de la spital, pt 22 saptamani). Apoi la ecografie morfofetala totul este in regula, bebe a bagat si un degetel in gurita, sa ne-arate ca poate[8D]....simt ca plutesc astazi... Noi in seara aceasta ne 'imbarcam' catre tara mama, si catre mamele noastre(si tati, desigur), o sa lipsim o saptamana dar vom fi cu sufletul alaturi de voi..celelalte burticute.. Numai bine si sa fim sanatoase..[copil][copil][copil] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, dar vad ca aveti spor la scris nu gluma.eu sunt la birou si am avut o zi tare proasta. am promis sa nu ma mai enervez (sa nu-l agit pe BB) dar nu reusesc.tot mai gasesc pe cineva sa ma streseze si sa-mi frece neuronii, de parca nu m-ar vedea ca sunt "micul Matiz". andruska: eu tot baiat am! va multumesc la toate pt. urari si astept sa ne vedem si inca o coincidenta, eu stau in Militari. Layla -27 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna burticutze, Ma bucur sa va gasesc pline de entuziasm, vesele si nerabdatoare sa depasiti "lumea virtuala". Sincer, imi doresc sa fiu alaturi de voi , pe 19, la Mall, dar drumul din Suceava la Buc. nu mi-l deconteaza firma. Noi suntem mai bleguti de la diazepam(1/seara) si vreme, un cocktail neobisnuit pentru mine, care as dormi cu capul pe birou, iar bb e un fel de pestisor care face un fil, fil, fil cind isi aduce aminte. Dr mi-a spus sa iau toata cutia, adica 20 de zile, dar in stilul acesta va scriu o data pe saptamina, si-atunci va spun "Hello" si-atit. Multa sanatate, un weekend odihnitor, bb-i vioi si fericiti si tot ce voi- "burtici" poftiti! Stef & bb-mic(24)[pup][pup] Misa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...