Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (11)


vilma

Recommended Posts

Haideti fetelor sa fim optimiste, sunt convinsa ca Lili va primi toate incurajarile noastre si stie ca suntem alaturi de ea! Si chiar suntem, ne dorim insa sa fie o luptatoare, lacrimile sunt o descarcare necesara dar trebuie sa fie tare si sa o ia de la capat. Si noi trebuie sa-i insuflam curaj, sa fim la fel de "pozitiviste" si sa o influentam in bine! Viata merge inainte, e trista uneori, insa Dumnezeu le aranjeaza pe toate! Si cum spuneam, va iesi si soarele pe strada ei! Stiu ca acum suntem toate shocate de veste, intristate, dar trebuie sa iesim din starea asta, sunt convinsa ca o gandire pozitiva este benefica tuturor! Pentru cele discutate anterior, legat de drepturile femeii insarcinate si nu numai, un subiect tematic este in "Evenimentul zilei" de azi...Harababura totala... Sper ca aceasta saptamana sa fie una buna, chiar daca a inceput trit! Va pup pe toate, Ra (sapt. 26)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu pot sa spun decat ca imi pare atat de rau..... nu exista cuvinte care sa exprime ceea ce simte Lili acum si stiu ceea ce simte. Cand am citit ieri am spus: "Nu iarasi!". Dar uite ca... iarasi. Imi pare atat de rau Lili.... sufletul meu e alaturi de tine si as vrea sa pot face ceva sa te pot ajuta cumva. Din pacate, suntem condamnati sa trecem singuri prin aceste tragedii... Eu sunt OK... stiu ca se poate ajunge pana la capat. Stiu ca sunt sanse si sperante. Pentru mine cel putin.... Am norocul sa fiu intr-o tara unde un copil nascut la 24 saptamani nu este considerat avorton ci copil cu sanse de supravietuire.... Domnul sa te ocroteasca si sa te aline, Lili... Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat. Lidia mama de Dan Andrei (7 ani) si mitzi mic pe drum - 23 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...