Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (11)


vilma

Recommended Posts

Buna, Buburutza, iti recomand un dr. super, care te poate ajuta in problema ta [gravi]. Se numeste Mihail Niculescu (Maternitatea Giulesti - tel 2126082, zilnic intre 8-12) si are cab. particular la Gara de Nord - Nord Medica, tel.223 1906 (dupa ora 17-luni, marti si joi) Tipul este specializat pe sterilitate si fertilizare si a avut rezultate bune! Nu-ti promite nimic, dar incearca! Pe mine m-a ajutat! Bafta! Da-mi vesti! Pupici, Georgy (27 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 166
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce ma bucur ca se mareste lista cu fetele ptr intalnire, deci suntem dupa cum urmeaza: Ioana - indiferent data Lia - prefera 19 Eu- prefer 19 Adriana - prefera 26 Andra - indiferent data Poate se poate totusi pe 19 [?] Eu doar intreb ? Voi pe la ce ora ati fi disponibile ? Intre 10.00 si 12.00 sa ne intalnim ? Ca dupa aceea vedem noi...ah... abia astept [8D][cool] Va astept si vedem noi ce hotaram impreuna, da ? Voi vreti sa venim cu berbantii dupa noi sau ne vedem singurele [flo] Andra cu burtica de 23 saptamani si Andrei (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu luam barbatii cu noi, ca oricum vor sta de decor. Mi-ar placea sa ne intalnim undeva sa stam si jos (pe scaun), sa bem un suculet sau o cicolata calda si sa sporovaim. Haideti, fetelor, sa ne strangem mai multe si o sa fim "Promotia ian-feb 2004". Pupici si sanatate! Lia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ati zice daca, in conditiile in care vremea este buna, ne-am vedea intr-un parc? De exemplu, in parcul Tineretului. Se ajunge usor (metrou, tramvaie 19 si 50-aceleasi care ajung si la Mall, autobuze 323, 116, 275) si este si mare si aerisit. Cele care ati fost la baby-expo cunoasteti parcul. Ma gandesc ca am mai profita de putina plimbare in aer liber fiindca maine-poimaine vine iarna . Andra- sapt 25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, Uite ca m-am intors si cu vesti f. bune, cu o stare de spirit excelenta. In sfarsit proful meu a vazut ca sunt insarcinata si nu va pot descrie ce reactie a avut: parca s-a inmuiat tot (oricum era f. cumsecade), m-a pupat si mi-a urat multa sanatate. M-a incurajat sa nu-mi fac probleme pt. colocviul de marti pt. ca totul va fi OK si am stat pe indelete de vorba despre prezentarea pe care va trebui sa o fac. A fost super! Si eu imi faceam atatea griji. Doamne ajuta! Adruska si eu ma gandisem ca marti este mare sarbatoare, asa ca voi fi ocrotita. Fetelor, Lia are dreptate ca pe 26 este Sf. Dumitru si poate unele dintre noi vom merge la biserica, asa ca ramane stabilita data de 19 oct. E bine asa? La Mall. Am vorbit si cu Alina Constantin care nu e gravidutza, dar vrea si ea sa vina, se poate? Oricum e forumista si va fi nasicuta lui Rares. e o dragalasa! In rest toate bune. S-a inseninat si afara, a dat soarele [bis]. Rares ma atentioneaza cate un pic, dar in general e foarte cuminte. Ieri am fost un pic la servici pt. ca am avut de tinut un seminar si se apucase exact cand discutiile erau mai aprinse sa se miste in toate partile. Imi venea sa rad dar am facut eforturi sa ma abtin [hop]. Pupici si mai vorbim!!! Adriana [gravi]in 23 de saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu ideea Adrianei si anume de a ne intalni in Mall dupa care daca vom mai putea [olala] mergem la o plimbare. Cred sincer ca dupa ce vom si papa si ne vom si discuta, vom merge direct la [nani]. Parca m-a luat somnul si acum, zau... si mai este pana plec acasa. Ramane pe 19 ? Ora 10.30 sa ne intalnim la Mall ? Unde anume in Mall ? Pupici [pup] si asteptam feed back, Andra cu burtica de 23 saptamani si Andrei (4 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare viitoare mamici, am sa incerc sa dau azi de LILI, nu mai stiu nimic de ea de 2 zile si ii voi transmite mesajele voastre. Nu stiu exact ce i s-a intamplat pt ca personal nu am reusit sa vorbesc cu ea(intrase in depresie si nu vroia sa vorbeasca cu nimeni)dar am vorbit cu al ei sot si mi-a spus ca totul e bine. Sa speram ca si vestile de azi vor fi la fel de bune.Teoretic daca este in spital nu prea ar fi probleme. Sper s-o ajute Dumnezeu sa duca sarcina la capat.Va tin la curent. Eu slava Domnului sunt bine si asta mica din burtica cred ca se joaca de v-ati ascunselea ca e o agitatie acolo...Probabil se plictiseste.Nu ma lasa sa fac mai nimic. Nici sa scriu la calculator macar... Cam atat. Transmit mesajele voastre lui LILI si ii tinem pumnii. Doamne-ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor..........ziceati ca pe la Bucuresti s-a insorit, la Cluj e super urata vremea si e frig de ti-e mai mare sila sa iesi din casa........de aici de la birou cel putin asa pare. Ce bine de voi ca va puteti intalni, ar trebui si noi aici in Cluj sa facem o intalnire de genula asta......ce ziceti fetelor??? Am inteles ca voi ati fost la Provita impreuna, imi pare rau dar se pare ca mie nu mi-e recomndat...cel putin nu inca.[:(!] Voi de cate ori il simtiti pe bebe asa mai bine........deci nu sporadic.........caci eu il simt asa mai bine dimineata pe la 8-9, pe la 15-16 dupa masa si seara inainte de culcare......in rest cred ca doarme, nu??? Pupici la burtici, Ioana si bb 22 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...