Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ajutor ,licenta! stiinte economice


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lucrare licenta: "Motivarea personalului si performanta in munca" - daca are cineva nevoie cu cea mai mare placere (nota a fost 9 pentru ca media examenelor a fost 8 si cica nu pot da 10, ci cel mult cu un punct in plus fata de media examenelor - asta a fost explicatia comisiei care a fost foarte incantata de lucrare). Mentionez c a a fost prima lucrare de acest gen in cadrul ASE-ului, nu mai abordase nimeni aceast tip de lucrare pentru ca pe vremea aceea nu exista material pentru Managementul Resurselor Umane decat ceea ce am gasit la biblioteca (in engleza). Chiar dl. Ursachi indrumatorul meu a spus ca imi va fi greu, nu m-a obligat ca pe alti colegi sa merg saptamnal cu etapele lucrarii, am fost doar cu 2 saptamani inainte de termenul final de predare a lucrarilor si a fost incantat de reusita, nu avea ce sa-mi obiecteze.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
m-am mai gandit la temele astea de licenta .poate sa ma ajute cineva?:1."posibilitati de determinare a ariei de atractie a punctului de vanzare" 2."preocupari privind protectia consumatorului". 3."preocupari de aplicare a tehnicilor moderne de amenajare a suprafetelor de vinzare"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 2 lucrari de diploma la asigurari: una - asigurari de persoane-politata de deces pe termen limitat - si a doua - asigurari de bunuri (cred ca asigurari de cladiri). Lucrarea cu asig de persoane este de nota 10 (cel putin atat am luat eu) si cealalta de 9. Studiile de caz sunt facute la Asiban SA. Bafta!!! tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala! http://community.webshots.com/user/tilis100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...