Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

iubesc un barbat casatorit.....si el ma iubeste.


Recommended Posts

quote:
Originally posted by buburutza
Te inteleg Corina dar nu ai dreptate, poate ca eu nu am fost destul de explicita.
Cred ca deja ne-am cam saturat de "adaugarile"tale,care sint puse atunci cind vezi ca ceilati si-au pierdut interesul pentru telenovela ta!Tu nu te-ai saturat de jocul asta? Ca noi da!![bang] Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ma alatur glasurilor care solicita administratorilor inchiderea acestui subiect alaturea cu topicul forumului "despre copii". anumite probleme "de viata si de moarte" ridicate sub adapostul unor nick-uri mai mult sau mai putin inspirate necesita rezolvare din partea profesionistilor fie ei medici, psihologi sau chiar pishiatrii.[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e normal sa inchideti un subect pe motiv de boala. Doar daca identificati faptasul si il bagati la carantina. Acu buburutza, daca e asa cum spui tu, iti doresc sa iubesti si sa fi iubita pana la adanci batraneti. Da daca o sa ajungi sa-ti dai seama ca de fapt iti plac femeile si poate pana la final iti mai faci si operatie de schimbare de sex, ai facut telenovela. Si zau ca ai spectatori destui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello Natiune, Cum frate sa închizi un subiect doar ca nu va place topicul? Daca autoarea doreste acest subiect sa fie închis, s-a facut, dar nu cred ca si-a rezolvat problema sau? Parere personala! Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci când vrei cu adevarat! http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by tora97
Doaaaammmnnneeee da' chiar nu se mai incheie subiectul asta? ... acu vrea si copil cu el, si vorba korinei, ce mai urmeaza? breee da' asta i subiect fluviu! si nu i vad malurile....
Hoho, Tora, pai stai ca abia ni-s la inceputu' telenoveauai ... si tu vrei sa se si termine ... beeey ... vrei sa stii ce mai urmeaza? ... pai hai sa-ti spun io ... ... face si copilul, dar pina cind acesta vine pe lume se strica relatia cu insuratu' si nu-i spune copilului cine este tatal ... si mai trec vreo 17 ani, in care fiecare imbatrineste, mai cistiga o avere, pierd alta, ea inca il iubeste pe insurat, insuratu isi gaseste alta tanti, ii face si aleia o fetita (ca am uitat sa va zic ca buburutza are baietel), si ce sa vezi ... se indragosteste baiatu de fata, da' ei nu stiu ca-s frati ... mai trec vreo trei ani, in care insuratu tot la buburutza se gindeste, buburutza suspina dupa el ... copiii se hotarasc sa se logodeasca, bucurie mare, hop cind se intilnesc parintii descopera ca se cunosc - buburutza cu insuratu' ... si chin mare in inima buburutzei, ca ea stie ca, copiii is frati, cum sa spuna, oh dar si ce bine, ca oricum n-o prea place pe fatuca ca-i cam saracutza in comparatie cu fata judecatorului ... si le spune buburutza cu lacrimi in ochi ca-s frati, tragedie, oh, lacrimi ... mai trec doi ani, baiatu gata se insoara cu fata judecatorului, bucurie mare pe buburutza ca acu o sa aiba si ea limo' cu sofer creol si casa cu heleshteu in curte ... ohoho, dar apare mama fatucai, care iar am uitat sa va zic ca disparuse cu vreo 20 de ani in urma, si-a luat saraca lumea-n cap ca insuratu nu divorta de nevasta-sa si nici nu-i prea placea rolul de mamica ... ei, acu' se intoarce cu regrete, isi cere iertare, toata lumea o iarta ... mai trec vreo 6 luni si inainte de ziua nuntii baiatului cu fata judecatorului, fosta lui iubita plinge de i se rupe camesha pe ea si ii povesteste mamei regasite povestea ei de iubire ... ufff, si mamica ei stie secretul cel mare, ca fetitza ei nu-i facuta cu insuratu, ci cu pretenu astuia- pe care ea il iubea in secret, proprietarul a vro 5 hoteluri si 10 restaurante ... si cind sa fie nunta, se duce ea la baiatu buburutzei, ii aduna pe toti in salonul mare din vila de la Snagov si le spune adevaru' , care cum is imbirligatzi ... ashe, si baiatu nu se mai insoara, fata judecatorului pleaca sa-si linga ranile la Nisa si da peste un gigolo cu care se marita ... baiatu buburutzei se insoara cu fata insuratului, care de fapt e fata lu pretenu, care n-are copii cu raposata nevasta si le lasa averea la amindoi si se insoara si el cu mama fetei ... iar nevasta insuratului, batrina si bolnava si ea, are un moment de luciditate in care-i cheama pe buburutza si pe insurat sa le spuna sa ramina impreuna si buburutzei ii spune sa aiba grija de el ... si moare ... toata lumea plinge, ufff ... da na, acus toti impreuna, au si bani ca insuratu mosteneste averea ascunsa a neveste-sii de care el nu stia nimic ... ... sh-am incalecat p-p sha si v-am zis telenoveaua asha ... ps sh-am uitat sa va zic ... ca la fiecare capitol nou, buburutza va cere sfaturi pe forum, deci pregatiti-va din timp raspunsurile![bicla] Pe toti sa-i asculti, dar din mintea ta sa nu iesi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...