Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

iubesc un barbat casatorit.....si el ma iubeste.


Recommended Posts

Situatia este delicata ... f delicata... oricum CINEVA va suferi f mult ..... poate toti 3 ....daca sunt si copilasi la mijloc vor suferi si ei ,,,, Nu te pot acuza si nici judeca ,,,oricui i se poate intampla sa se indragosteasca .,,, si oricui i se poate intampla sa sufere atata incat sa nu existe MAINE ,,,,si nu doar o data in viata ..,,,, sincer eu as FUGI ... si as fi fericita doar pt ca sufletul nu imi este impietrit... si tine mintye... OMUL IUBESTE DE CATE ORI ARE OCAZIA..... ADINA ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 118
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Foarte delicata situatia ta! Practic nu poti avea nici un viitor sigur pentru tine. El nu va avea curajul sa faca un pas decisiv, mai ales ca sotia sa probabil este dependenta de el. Singura alinare, sa traiti o viata dubla...ceea ce nu cred ca tie o sa-ti convina la infinit. Mai bine incearca si lasa omul sa-si vada de ale lui, sunt destui barbati singuri, langa care ai putea sa-ti refaci viata. Priveste in jurul tau si ai sa-mi dai dreptate, nu mari suferinta altora. cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amindoi, sau mai bine spus toata lumea are dreptul sa fie fericita, dar asa cum s-a mai spus veti suferi toti, si in cazul in care nu opresti valul acuma, mai tirziu v-a fii foarte greu. Gindeste-te ca pretul fericirii tale e nefericirea altcuiva...si asta se plateste intotdeauna! Nimeni nu spune ca nu ai dreptul sa te indragostesti, dar atita timp cit cel putin unul dintre voi nu este liber...OPRESTE_TE ! dincolo de toate veti produce doar suferinta in jurul vostru! Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by buburutza
eu cred ca nu am fost bine inteleasa, el este casatorit cu o femeie care nu mai stie asta.
Nu stie ca e casatorita cu el? Te referi la boala ei de care pomeneai intr-un mesaj anterior? Adica tipa e "dusa"?? - scuze pentru termen, poate e nepotrivit pentru o persoana bolnava dar nu-mi vine in minte altceva..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu eu nici o instanta nu va desface aceasta casatorie. Asa ca chiar daca el ar vrea sa divorteze, nu-l vor divorta daca ea este bolnava psihic. Mai bine verifica informatia mea, dar eu asa stiu. Ce alte solutii aveti? Nu vad alta decat sa fiti impreuna fara a fi casatoriti legal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...