Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata dragi Leoaice? Pe aici este o vreme mohorata, cred ca sta sa ploua. Chiar si asa ne-am propus sa mergem dupa amiaza la Antipa, unde este o expozitie interesanta de acvaristica. Voi cum va petreceti weekendul? Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragi leoaice, primiti tovarasi noi la discutii? Daca da treceti-ma si pe mine pe listuta impreuna cu puiul meu: 13.08.1972-Gabi(dodi-pui) 29.10.2002-Bogdan-Andrei. Zozela felicitari pt samburele din burtica[flo] Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, ma bucur ca ne intalnim si pe aici, in afara de subiectul cu copilasi de 2002! Mamagiuliei (Daria) va va trece cat de curand pe listuta! Bine ai venit printre noi, poate tu o sa fii ceva mai activa! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,dragi leoaice ce faceti azi in zi de sarbatoare mai ales ca afara este frig?! Ori ma lasati sa vorbesc aici eu cu mine si cu Gabi? Daca este asa asta e; [bang]LA MULTI SARBATORILOR DE ASTAZI [flo][flo][flo][flo][flo][flo] Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dragute Leoaice!!! Am intrat sa va salut si sa va urez sa aveti un weekend minunat! Pe aici e cam mohorat s-ar putea sa si ploua! Noi plecam acum intr-un hipermarchet ptr. cumparaturi ptr. pui mic (geaca si ghetute)!! Voi ce faceti? Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Katty,cred ca numai noi mai suntem pe aici. Si noi am fost azi la hipermarket unde am facut cumparaturi atat pt iarna cat si pt ziua lui Bogdan.Ma-am mirat ca am gasit repede ghetute pt superman si am avut si de unde alege.Pupici[pup] pt puiul tau . Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Rusine sa-mi fie ca nu am mai intrat pe aici-cred ca din august [bang] , dar lasa ca ma revansez promit[berica] Noi suntem bine, Bia mai are putin si face 2 Nisori, eu o sa mai stau cu ea acasa pentru ca deocamdata nu avem cu cine sa o lasam [q], asa ca probabil o sa am timp de forum in continuare. Va [pup] pe toate si va astept maine la povesti, nb Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragi leoaice, la noi la Constanta e rece si innourat ieri a plouat toata ziua.Asta fiind vrema nu putem merge la recuperare caci frigul face sa ne creasca spasticitate prin urmare ne-au ramas"dio"(desene animate)si treburile casnice[bang][:D]. Ma bucur ca mai revin leoaice poate au chef si de povesti[:D]; va astept cu drag,multi [pup]la mamici si pitici. Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si au, tot asa e vremea si pe la noi, nu-ti vine sa dai pe-afara nici un caine! Catutza, bine ai revenit, sper sa nu mai dispari, cred ca abia astepti sa-i serbati ziua puiului, nu? Gabi(Dodo-pui), si la voi mai e o saptamana pana la ziua lui Bogdanel, v-ati gandit la ceva anume? Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...