Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (7)


Recommended Posts

Buna katty sigur va fi o mica petrecere din mai multe motive: -noi suntem de 2 ani si 2luni in Constanta(ne-am mutat aici pt a vea Bogdan unde sa faca recuperare caci in Braila nu exista nimic)si nu cunoastem multa lume iar din cei care-i cunoastem au o situatie financiara mult mai buna si datorita faptului ca nu dau banii pe medicamente(eu le aduc din Germania si costa) -sotul are un nou servici de 3 zile,deci avans de la fostul loc de munca ioc); dar ma bucur caci lui Dodo ii merge din ce in ce mai bine,caci prietenii din Braila ne suna si nu ne-au uitat. Mi-ar fi placut ca si eu sa pot inchiria un spatiu de joaca,cateva mese la Mc ca si cunostintele noastre de aici dar ma multumesc cu ce pot si mai ales cu progresele puilui meu. Pupici tuturor[pup] Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna! Katty , da mai avem putin pana la ziua Biancai si a lui Mihai a sotului (ea pe 2 nov iar el pe 3 nov), o sa le serbam impreuna cu finii, nasii si parintii si cam atat. Cred ca sambata o sa ii chem cativa copilasi din bloc la noi acasa, le fac ceva de mancare, un tortulet si suc , baloane multe si cam atat anul asta ca si noi suntem in criza de bai ca abia si-a schimbat Mihai locul de munca de 3 saptamani si luna asta nu ia bani, abia pe 15 nov asa ca [q][q] Dar va fi bine si pentru noi apoi. Voi ce faceti, Andrei ? Gabi , multa sanatate lui Bogdan Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi leoaice, multumesc pt urare Catutza,multa sanatate va doresc si eu. Pupici[pup]puiutului tau;si noi la fel ca voi[q][q]ca tot pe 15 nov luam salariu. Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hibernam dar numai putin, ca ne vom revenii noi din amorteala numai sa rasara soarele!!!!!!!!! e vineri si asteptam cu nerabdare WEE, eu cel putin, e wee dinnainte de ziua lui Vladut cand voi fi tot o treaba! va pup si va dooresc numa' bine si relaxare placuta! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici si de pe aici, nici eu nu am mai avut timp in ultimele zile sa scriu! Avem Dumitru, Dumitra pe aici? Daca da, le urez tuturor, un sincer LA MULTI ANI!!![s] Anca_vlad, [s], LA MULTI ANI LUI VLADUT!!! Multa sanatate, fericire si noroc sa aibe in viata si surprize multe de ziua lui!!!! Eu l-am avut pe Andrei bolnavior (de marti pana azi a stat acasa), luni spre marti mi-a facut febra, a tusit, acum e mai bine! Azi l-am dus la gradinita! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi leoaice,DEZMORTZIREA, la Constanta este oribil poua,ploua,..., eu sunt putin obosita dupa petrecerea "supermanului" meu . Sper ca intr-o zi n-o sa mai vorbesc singura pe aici.
Invata de la toate ca toate-ti sunt surori Cum treci frumos prin viata,cum poti frumos sa mori.(R Kipling) Gabi mami de Bogdanel(29.10.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, nu esti singura, sunt si eu pe aici! Si in Bucuresti sta sa ploua, asa ca nu sunteti singuri! Cum a fost la petrecerea zilei lui Bogdanel?? I-a facut placere? A fost incantat de cadouri[comoara]? Dragi Leoaice, pe unde sunteti? Daria, ce probleme ai? Nici n-a inceput bine iarna si ai intrat in hibernare??? [pup] Ce face Giulia? Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la Oradea. La noi e soare, dar friiig. Katty - am si io niste probleme, dar pana nu le rezolv si nu-mi ies cum vreau eu, nu pot trai :-))) Sanatate muuulta la voi ! Sar`na de intrebare ... Giulia e bine, adora mersul la gradinita :-) Dodo-pui - vrem poze de la petrecere ! Si sa-ti traiasca feciorul ! Anca - sa-ti traiasca si tie feciorul ! Vrem pozili ! Duminica frumoasa tuturor !!! ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...