Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (7)


Recommended Posts

Daria , ma bucur ca esti bine, ce masina i-ti iei? Sa o stapanesti sanatoasa si sa va plimbe cat mai mult si in locuri cat mai frumosase! Pai tu lucrezi si duminica? Sau ai doar ceva de facut acolo Noi nu am ajuns inca la teatru de papusi dar din ianuarie ar trebui sa incercam si noi, chiar sunt curioasa daca ii va place. Plimbare placuta maine si sa dea Doamne-Doamne sa aveti o zi frumoasa ca vad ca aveti de umblat. Ce luati la copii de Mos Nicolae si Craciun ? eu sunt in pana mare de idei, ea vrea totoi si puse (ratoi si papusi), dar are destule [bang] chiar nu stiu ce sa ii iau, de ieri ma tot uit pe diverse siteuri si nu vad nimic care sa-mi placa [q] (asta pentru ca nici nu stiu ce vreau) Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Este o masina SH :(, un VW Polo. Dar eu sunt f incantata, data viitoare poate reusim sa ne luam una noua :-) Catuta, eu sunt la fel de nasol cu cadourile ... adica fi`mea vrea tot ce vede pe minimax. Pana acum, nu radeti, dar eu asa fac, stock din timp, am cumparat o jucarie cu pinguini, un carucior pt papusi (ca ala vechi e rupt), o orga mica si mai tre` neaparat papusi si o oaie de plus maaare. De Moshu` (btw, amr 26 de zile :-))), dulcegarii si ponei ... ca nu avem destui :-) ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria , e buna masina ca va faceti treaba cu ea. Cu jucariile luate din timp e o idee buna, trebuie sa merg si eu fara ea in oras sa ii iau ceva pentru Craciun ca vreau sa ii pun mai multe pungi/cutii sub brad sa ii vad reactia. Noi am scapt deocamdata de ponei nu o atrag iar mie nu-mi plac deloc Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Daria, sa fie intr-un ceas bun cu masina. Chiar daca e SH poate o fi o masina foarte buna si sunt sigura ca o sa va ajute foarte mult. Catalina, referitor la teatru: pentru varsta printesei tale ( care a facut doi ani la inceput de luna, La multi ani cu intarziere si cu mare rusine) iti recomand sa o duci intai la spectacole care dureaza mai putin. De ex, la teatrul Ion Creanga din cand in cand e Greierul si Furnica si Baloane Coloroate. Sunt doua spectacole la Sala Verona din Universitatii, o sala micuta cu vreo 20 copii maxim, cu o durata de vreo juma de ora. Mie mi s-a parut perfect ptr inceput ptr Amelia. Mai mult nici nu a rezistat ca am incercat sa o duc la un alt spectacol in sala mare. Nici acuma nu o duc la spectacole mai lungi de o ora, ca nu rezista oricat de interesant ar fi. La Tandarica sunt de 55 minute multe spectacole si noi mai mergem acolo. Dar asta dupa ce a facut trei ani. Acuma ii place Referitor la sarbatori: de Mos Nicolae noi am hotarat sa pastram deocamdata ( pana nu a ajuns la scoala si nu au inceput cu laudele) traditia si sa ii aduca Mosul numai dulciuri si fructe. De Craciun inca nu stiu ce sa ii luam, ea vrea o papusa Molly de la Quelle. O are intr-un catalog de la ei si o tot pupa si a zis ca asta ar vrea de la mos. Problema ar fi ca in catalogul nou nu mai e, asa ca nu stiu cum o sa ii indeplinim dorinta. Sa aveti o duminica frumoasa Lilia si [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbuntrd20040926_1_Amelia+are.png"]Amelia[/url](26.09.2004)
[url="http://liliatoma.blogspot.com/2007/03/povestea-nasterii-unei-luptatoare.html"]Povestea unei luptatoare[/url]
[url="http://community.webshots.com/user/liliatoma80"]poze[/url]
[url="http://community.webshots.com/user/liliatoma"]Incercarile din bucatarie[/url]
Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragi leoaice,noi am avut un wk plin,pacat doar ca vremea a fost urata. Daria sa stpaniti sanatosi masina SH sau noua important e ca iti faci treba cu ea. Si noi am inceput sa-l ajutam pe mos[:D] Nicolae de anul acesta va primi si o jucarie caci merita(important e ca nu stie citi ce scriu[:D]).Mos [aho] o sa fie iar pt el e tot ce conteaza este atat de fericit cand primeste ceva. O saptamana frumoasa va doresc si multi [pup] la pitici.
Gabi mami de Bogdanel-Andrei(29.10.2002)[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilia , multumim de urari [pup] nu conteaza ca sunt mai tarziu intentia conteaza , un mare buchet de [flo] pt tine ca m-ai luminat cu teatrul. Asa ma gandeam si eu la spectacole de scurta durata, dar nu stiam unde ce si cum. Dupa revelion sigur o sa merg cu ea. Gabi , normal ca merita Bogdanel cadouri de mos, doar e baietel cuminte. Voi ec mai faceti, nu ne spui mai multe despre Bogdanel mai ales? Sa va spun ce am facut noi azi: am fost in auchan la cumparaturi, am vazut o masinutza frumoasa si am luat-o pentru Bia pt Craciun...dar credeti ca am putut sa o ascund de scorpia mica? nici gand, cine sa da utza la ora asta pe masinutza? Bia mea !!! E o masinutza maricica, din plastic rezistent cu volan, telefon in fata, e de la Disney si Bia e foarte incantata de ea mai ales ca se urca pe ea si o plimbam in toata casa. Sa dus naiba cadoul nostru de Craciun, Mihai spune ca nu ii mai ia altceva, eu spun ca nu se poate fara cadou sub brad [:D] , asa ca sa vedem care castiga Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi leoaice, ce pot spune despre wk lui Bogdan este ca a fost unul plin de bucurii.Sambata a venit tatal meu de la Br si Bogdi a "vandut"prima lui pictura bunicului cu 100 ron.Apoi s-au jucat si-au cirait ca doi"copii"de rasuna casa.(Mergem rar la parinti sotzului si la tatal meu la Br(mama mea e decedata) si cred ca de aici a venit pofta de zbenguiala).Seara am mers la ziua de nastere a unei fetite unde iar a fost joc si bunavoie cand ne-am intors tot ce a putut face a fost sa adoarma bustean pana dimineata. Duminica am primit cadou biroul pt calculator si iar ciraiala in fam. Suntem bine sanatosi,multumim lui Dumnezeu. O zi buna tuturor si multi[pup]
Gabi mami de Bogdanel-Andrei(29.10.2002)[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi leoaice. La noi e friiig, desi e soare ... Raportam un we cu crizele de rigoare pt varsta lu` fi`mea ... care cam [url="http://family.webshots.com/album/467394879OAWjjv?start=24"]asta[/url] face [:D] E cuminte cat sta in fata aparatului ... Catutza - mi-ati placut cu jucaria, sa o stapaneasca si foloseasca sanatoasa mandra ta ! Io tre` sa cumpar sanie ... ca de 3 ani nu am fost in stare sa luam, pe motiv ca nu e zapada ... poate aduce noroc sania noua si ne dam cu ea [bis] Ref. la teatru: il frecventam de un an cred; piesele sunt de o ora. Copiii care stau cuminti rezista, cei-i care nu sunt interesati nu rezista nici 5 minute [:D] Noi am participat si la balet, concerte ... si au fost dati cand am rezistat amandoo cate 2 ore, alte dati dupa 5 minute ne-am bucurat ca am scapat (sincer). O saptamana frumoasa sa aveti ! Cu mult spor la treburi ! [bis] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu dintr-un Bucuresti mohorat! Ma bucur ca ati avut weekendul plin! Si la noi a fost la fel, am fost invitati la Craiova la ziua varului sotului, unde a fost si distractie si odihna! Asta e noua noastra iubire! http://picasaweb.google.com/catalina.balaban/Masina/photo#5131957426182823586 Catutza, cum mai este la Auchan, noi am fost anul trecut la vre-o 2 saptamani dupa ce s-a deschis si nu prea mi-a placut ca era dezordine si praf peste tot pe marfa? Tot asa e sau s-a imbunatatit ceva? Mortala Bianca, ati ramas fara cadou !!! Dar sigur gasiti voi ceva si ptr. Craciun, nu lasati copilul fara! Daria, si noi la fel cu sania, amanam de cativa ani sa luam, si am avut dreptate ca zapada nu prea a fost! Poate anul asta! Gabi, pupici micului artist, are "cota" mare, daca a vandut prima opera cu atatia bani! Nu stiu ce sa gatesc, sunt complet in pana de idei, mai ales ca am fost plecata! Lilia, si noi de Mos Nicolae tot numai dulciuri si fructe luam!! De Craciun trebuie NEAPARAT sa-i luam mai multe masinute din filmul Cars, domnul e fan Cars, el ar vrea toate masinutele, un set complet e vre-o 300 de lei, mai vedem pana atunci! Pupici Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria , ce-mi place de Daria ta! e o frumusete (serios vorbesc), abia astept sa ii creasca si fetei mele parul. MI-a placut foarte mult de ea cum poza, ai dat-o la vreun curs de modeling ceva? Katty , scuze dar nu inteleg care e iubirea voastra? masina sau suberbitatea aia de casa?[:D] mie mi-au placut amanoua. La auchan e ok acum, noua ne place ca fata de cora sunt toate casele deschise si merge mai repede, au niste croisante super bune si paine pe vatra...yammy[il] mai i-mi place ca fata de cora au mai multe carti pentru copii si sunt mai aranjate. Sincera sa fiu praf nu am vazut pe produse, dar nu spun ca nu e ca nu am fost atenta, eu deobicei fug dupa Bia pe acolo iar Mihai ia produsele de pe raft si plimba cosul. Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...