Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Intzelepciunea tiganeasca


Recommended Posts

Vine tiganca la ginecolog si, dupa consultatie, doctorul, cam oripilat, ii spune: -Tu, tiganco, alta data cand vii la doctor, spala-te si tu in vagin! Iese tiganca de la doctor, se indeparteaza putin, dar, nedumerita, hotaraste sa se intoarca si il intreaba pe doctor: -Domnule doctor, dar daca nu am vagin, pot sa ma spal in lighean? Un tigan conducea Mertzanu\' si deodata face pana de cauciuc. Se da jos din masina sa schimbe roata. Un alt tigan apare si il intreaba: - Ce faci aici, mancati-as? - Pai, scot roata. Atunci al doilea tigan sparge parbrizul si spune satisfacut: - Gata frate, eu iau casetofonul. Un pui de tigan ii cere tatalui sau ceva de mincare.Tiganul tata ii raspunde: -Bea si tu o cana cu apa. -Dar dupa ce sa o beau? -Dupa usa. Moare tiganul batrin,iar fiul auzind ca e mai ieftin sa-l incinereze , se duce la crematoriu: -Cit ma costa sa-l ard si eu pe tata? -10.000 de lei. -Auzi, dar mai in singe, nu merge facut?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D][:D][:D]Super bancuri [:D]! Pot adauga si eu unul: Se duce tiganca la medic pt. o consultatie generala. O intoarce medicul pe toate partile si la urma ii spune: -Draga, probleme prea mari nu ai, doar o laringita si o cistita. Iese tiganaca din cabinet si se intalneste cu tiganu. Asta o intreaba: -Ce-ai, fa, ce ti-a zis doftoru? -Pai ce sa-mi zica, barbate mancat-as, ca-i largita, da's cinstita! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...