Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sotzul vine acasa hotarat sa isi tapeze sotzia de niste banutzi, asa ca-i spune: - Draga mea, daca vrei sa mai facem dragoste, trebuie sa te gandesti si la mine, asa ca, de azi inainte, pentru o partida de sex normala, tariful pe care va trebui sa-l platesti este de 10.000 de lei. Pentru 50.000 potzi avea o partida super, iar pentru 100.000 de lei, una ca-n filme. Zis si facut. Seara, sotzia se aseaza in pat, gata dezbracata. Sotzul, un pic nedumerit, da sa o intrebe ce are de gand, cand aceasta ii arata pe noptiera o bancnota de 100 de mii de lei. - Ei, smechero, zice sotzul, vrei direc una ca-n filme!!! - Nu iubitule, nu una ca-n filme, zece normale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotzia vine acasa hotarata sa procedeze cum a invatzat-o o prietena de-a ei, asa ca, in momentul in care sotzul soseste de la servici, ii spune acestuia: -Draga, de azi inainte nu te mai atingi de mine fara sa platesti pentru asta, ca prea se imbraca altele cochet, iar eu nu am bani de nici unele. Asa ca, de-acum, daca vrei sa ma sarutzi, platesti 10.000 de lei, daca vrei sa ma mangai mai dai 15.000, iar daca vrei sa o facem pana la capat, mai dai 75.000. -Bine draga, daca spui tu, asa sa fie. Seara, la culcare, sostzul uita de restrictiile puse si da sa-si sarute sotzia de noapte buna. Aceasta insa ii reaminteste regulile. sotzul se ridica, scoate portmoneul din haina, scoate 10000 de lei si ii pune pe noptiera, dpa care incepe sa o sarute. Cand sa o ia in bratze, sotzia ii aminteste ca pentru asta mai e nevoie de 15000, iar sotzul se executa si pune banii pe noptiera, dupa care continua sa o sarute si sa o mangaie inca o vreme, apoi se intoarce cu spatele si da sa doarma. Atunci sotzia, contrariata si nu numai, il intreaba: - ce faci draga? _Nu ma am bani, spune sotzul. La care ea, sare ca arsa si spune, hai, da-i drumul, du treaba pana la capat, ca te imprumut eu cu 75000.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria: Ioaneeeeeee, uite-un motociclist fara cap!!! Ion: D'apai lasa coasa aia mai jos in caruta, tu Marie! Concursul pentru cea mai gogonata minciuna a fost castigat in 2003 de un american care a afirmat ca are o oaie cu lana de otel. Minciuna cu care s-a prezentat Romania la concurs a fost cum ca oile noastre sunt ca leii, iar porumbul ca stalpii de telegraf. O comisie de la Guiness book s-a deplasat in Romania, dar a constatat ca romanii nu au mintit de loc: oile aveau blana doar pe coada si cap, iar porumbul era ca stalpii de telegraf, chiar mai rar in unele locuri. [q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

un vultur zbura pe spate: fal,fal,faalll.... o vulpe il intreaba: ce faci vultureee??? zbori pe spate ma?!?? vulturul: fall,fal,fal. vulpea: vultureee? vulturul: fal,fa, fal... fac ce vreau.. fal,fal,fal... e democratie. vulpea sta ea ce sta si dai si dai, incepe si ea sa mearga pe spate, si merge si merge.... in fata un iepure. iepurele: s-o fac, sa no fac...??-fuge la vulpe, o fu*e si fuge iepureste! vuplea se scoala nauca: vultureeeee!!!!!!!!! vulturul:fal,fal,fal... vulpea: baaaa, ai zis ca-i democratieeeee!!!!!! vulturul: no draga, sus e...da jos , am auzit ca-i un fu*aaaiiii! banc vechi auzit la o conferinta de presa la ministerul apararii.[zz][zz] lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

> > Bula se duce la posta sa trimita o scrisoare in strainatate. > > - Par avion ? il intreaba functionara. > > Bula o priveste cu atentie si apoi raspunde decis: > > - Nu , doamna, nu pareti. > > > > > > Bula s-apropie de o colega de clasa si ii spune: > > - Poti sa-mi dai fotografia ta? > > - Da ce, nu poti dormi fara sa te uiti la mine? Ma iubesti asa de > > tare? > > - Nu. Colectzionez pokemoni! > > > > > > Merge Bula, intr-o zi, la o reprezentanta Dacia si-l intreaba pe > > vanzator: > > - Dacia 1310 cu aer conditionat aveti? > > - Avem. > > - Cu clima? > > - Cu. > > - Cu ABS? > > - Cu ABS. > > - Cu alarma? > > - Cu. > > - Cu Gps? > > - Cu. > > Bula uimit il intreaba pe vanzator: > > - Ce misto! In cat timp as putea sa o obtin? > > - Pai, in cateva zile. > > - Dumneata iti bati joc de mine? > > - Da` cine a inceput? > > > > > > > > - Domnule doctor, daca m-aplec, cand ma ridic, vad niste luminite in > > fata ochilor, zice Bula. > > - Sa-ti prescriu niste ochelari! > > Peste o saptamana, cei doi se reintalnesc. > > - Ei, cum te simti cu ochelari? > > - Minunat, acum le vad mult mai clar! > > > > > > > > Era Bula soldat la parasutisti. In avion, comandantul in pune sa > > sara. Sare Bula dar nu i se deschide parasuta. ... In cadere, il > > vede pe unul care venea cu viteza, de jos. > > - Baaaa cum se deschideee parasutaaa? > > - Nu stiu ... eu sunt de la Distrigazzz!! > > > > > > > > Bula se duce la o tiganca sa-i ghiceasca. > > - Ba, din cauza ta o sa moara multa lume si multi or sa ramana fara > > case, zice tiganca. Bula, speriat, pleaca spre acasa. Merge cat > > merge si, > pe drum, > > vede un baietel pe linia de tren. Speriat si inciudat ca i se > > spusese ca > din cauza lui vor muri multi, se gandeste sa faca de-acum contrariul, > asa ca > se duce si-l salveaza. Apoi il intreaba: > > - Ba, de ce nu esti atent? Nu te uiti pe unde mergi? era sa-mi stea inima. > Marsh acasa la ma-ta! Cum te cheama?? > > - Adolf. > > > > > > > > Bula, in China, se ia la bataie cu un ninja. > > Se bat ei ce se bat si se hotaresc sa dea fiecare cate o lovitura. > > Care da mai tare e mai bun. "Bang", ninja una in gura lui Bula si > > doarme asta 2 zile. Se trezeste > > Bula: > > - Ce a fost asta, ma ? > > - "Cheia dragonului" > > Dupa aia, Bula "bang" una intre ochii chinezului. Se trezeste ninja > > peste 2 saptamani. > > - Ce-a fost asta, ma ? > > - Cheia franceza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un terorist ameninta personalul unui avion cu pistolul: Teroristul: Va-mpusc daca nu duceti avionul la Teheran. Personalul: Stai calm, nu mergem deloc la Teheran. Teroristul: V-ampusc, voi n-auziti? Personalul: Tu nu intelegi ca acest avion nu are cum sa mearga la Teheran? Teroristul: Am un pistol, ce nu e clar? Si acest avion VA merge la Teheran! Personalul: Stai dom'ne calm, in fata este un domn cu o bomba care vrea sa mergem la Tel Aviv...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...