Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

I:Cum iti dai seama ca o blonda s-a jucat la computer? R:Pe joystick sunt urme de ruj. I:Cum se numeste o blonda care si-a pierdut 99% din inteligenta? R:Divortata... I:De ce vrea o blonda sa devina medic veterinar? R:Iubeste atat de mult copii... I:Ce trebuie sa faci daca o blonda arunca in tine cu o grenada? R:Scoate-i cuiul si arunc-o inapoi... I:Ce faci cand o blonda arunca cu un cui in tine? R:Fugi cat te tin picioarele, pentru ca tine in mana o grenada. I:Ce primeste ca si cadou o blonda care a condus timp de un an masina fara sa aibe nici un accident? R:Viteza a doua... I:De ce nu poate o blonda sa geama? R:A uitat textul... I:Ce e negru cu rosu si cu vanat la culoare? R:O bruneta care spune bancuri cu blonde... I:De ce au blondele intotdeauna in frigider o sticala de bere goala? R:Poate le viziteaza cineva care nu vrea sa bea nimic... I:De ce sunt blondele asa de dezorientate cand nasc gemeni? R:Nu stiu cine e cealalta mama... I:De ce congeleaza o blonda o oala cu apa fiarta? R:Apa calda ai nevoie intotdeauna... I:De ce se afla in cada de baie a unei blonde geamanduri? R:Sa nu inoate prea departe... I:De ce nu se recomanda a da muncitoarelor blonde pauza de cafea? R:Ar dura prea mult sa le inveti din nou ce au de facut... I:Ati auzit de cele doua blonde, din masina, gasite moarte de frig in incinta cinematografului auto? R:Au vrut sa vizioneze filmul: "Pe timpul iernii inchis !"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pe vremea lui Caligula crestinii erau omoriti. La un spactacol in arena sunt aruncati un grup de crestini si se da drumul la lei, tigrii, etc. Se incinge lupta, un nor mare de praf. Cind se lasa praful, crestinii omorasera toate animalele sfasiind bucati din ele. Caligula, disperat: - Ba ce crestini sunt astia, ba? Unul: - Crestini democrati! O baba statea la tramvai in statie. Bula langa ea, baba il intreaba: - Tramvaiu' care vine e 34, mamaie? - Da, da' de ce? - Am trecut ieri pe linga un gard si scria pe el p**a si cind am intrat era magazie de lemne! Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa indelungate cercetari, la o maternitate a fost construit un aparat care sa transfere o parte din durerile nasterii de la mama la tata. In sfarsit a venit ziua sa se testeze aparatul, si a fost gasit un cuplu care a fost de acord cu experimentul. Pentru inceput, i s-au transferat tatalui 10% din dureri. Spre surprinderea tuturor, mama s-a simtit ceva mai bine, insa tatal se simtea la fel de bine ca inainte. Asa ca s-a marit transferul la 30%, apoi la 50%... mama se simtea din ce in ce mai bine, insa tatal nu dadea nici un semn de durere. S-a marit transferul pana la 80%, insa doctorii au hotarat sa se opreasca acolo, deoarece din studiile lor anterioare a reiesit ca barbatii suporta mult mai greu durerea decat femeile, peste acest prag durerea putandu-le fi fatala. -Vedeti cat de bine suport, a spus barbatul. Daca tot am inceput experimentul, sa mergem pana la capat, sa nu ne mai reproseze femeile ca ele sunt cele care se chinuie sa nasca! Doctorii s-au lasat convinsi si au marit transferul pana la 100%. Femeia a nascut fara nici o durere, iar barbatul a fost foarte mandru ca el nici macar nu a simtit durerea transferata. Si ar fi fost poate la fel si in ziua de astazi, daca la intoarcerea acasa nu l-ar fi gasit pe postas mort pe scarile locuintei sale... Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citind ziarul, sotul gaseste un articol care i se pare foarte interesant si i-l arata sotiei: -Aici scrie ca in Argentina, barbatii primesc pentru fiecare act sexual 50 de pesos... asta inseamna cam 500.000 lei... Cred ca am sa ma mut si eu in Argentina, iti dai seama ce usor isi castiga barbatii de acolo banii? Razand in hohote, sotia ii spune: -In cazul acesta, vreau sa merg si eu cu tine! Cand este primul avion spre Argentina? -Vrei sa mergi cu mine? De ce?, intreaba mirat sotul. -Ca sa vad si eu CUM REUSESTI TU SA TE DESCURCI IN ARGENTINA CU 100 DE PESOS PE LUNA!!! Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...