Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

care v-ati mai impachetat?


iuliac

Recommended Posts

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Iulia, Eu chiar asta fac de 2 zile.Sigur ca e prea devreme sa se vada rezultatul, desi am auzit si pareri contra acestei impachetari, cum zici tu.Unii spun ca totusi nu e bine, caci pielea trebuie sa respire..., asa ca nu stiu cum e mai bine.Eu incerc totusi.Folosesc si crema anticelulitica, dar sincer nu prea stiu exact cind trebuie aplicata, dupa efort fizic sau inainte?! Succes in [duel] cu celulita! Neda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Iulia, eu am incercat cam 2 saptamani, ma dadeam seara cu crema anticelulita iar apoi imi puneam o folie strans lipita de burtica(am incercat si pe picioare),dar mie nu mi s-a parut sa aiba vreun efect.Poate are efect in unele cazuri, ma gandesc ca depinde si de crema folosita.. Succes la slabit! Dana&bb Andy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat si eu - inainte sa fiu graviduta, ca acum nu am voie si oricum ma ingrozesc cate tone de folie as necesita. [bang] Pare a da oarece rezultate. Nu sunt convinsa ca sunt de durata si ca ar actiona efectiv aspura celulitei. Mi se pare mai mult o forma de "transpiratie" intensa, care evident elimina si o parte din toxinele acumulate. Am incercat si cu crema anticelulitica si cu masca cu argila - care are rol detoxifiant. Daca incerci cu argila, pregateste-te insa sa rabzi pana se usuca. Eu una nu suportam senzatia de strangere... Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, se putea sa n-o fi incercat-o si pe asta? Cand m-am trezit eu intr-o dimineata cu un fel de oparitura pe sunculite ( ca, deh, pielea saraca pe unde sa respire?) am zvarlit-o cat colo si m-am jurat sa nu mai fac asemenea magarii. Un corp am, nu o sa mi-l distrug si pe asta, asa gras cum o fi. Vreau sa va spun ca urmele le-am avut mul ttimp pe urma, nu mai vorbesc de usturime si ingrijorare, deci fiti cu ochii in 4! scarmanus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu m-am impachetat, dar am folosit , in timp ce alergam de zor pe "covoras" la sala o burtiera de neopren (materialul din care sunt facut costumele de scafandru). Am primit-o cadou de la o prietena care o comandase la nu stiu ce firma din Bucuresti care-si facea reclama intr-o revista. Deci, fetelor vreau sa va spun ca prietena mea a slabit cu sport si cu chestia asta purtata non-stop in timpul zilei + sala 3 zile pe sapt. , 10 kg. Mie mi-a dat burtiera-minune dupa ce nu i-a mai folosit ei. Eu va zic ca e f. buna mai ales pt sunculitele de pe burta , fese, mijloc, efectiv curgeau siroaie de apa de pe mine (parca faceam PP pe mine :-)). Eu am dat jos 6 kg in 2 luni (de la 66 la 60), dar ceea ce e cel mai important si sunt f. incantata e ca desi sunt tot plinuta nu mai am burta, adica parca s-a topit grasimea de acolo. Succes cu slabitul ! Laura - mama lui Vlad
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...