Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cicciolina la Bucuresti!


nano

Recommended Posts

Hai c-am trait s-o vad si pe-asta! Voi stiti fratilor ca tipa e nascuta in 1951? Arata bine pentru o tipa care poate sa fie bunica![cool][cool]Diseara e emisiunea lui Radu Moraru (inregistrare-din pacate,nu a stat decat o zi,suficient pentru unii,insa![vampa] Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nano, scuza-ma, nu am nika cu tine si nici cu continutul articolului tau. Ma intreb insa unde e acum gasca de paraciosi in frunte cu cativa moderatori ca sa cenzureze acest subiect! Numai unele subiecte sunt stramutate! Alea cu "vand Renaul Clio" si alte bazaconii ca cea de fatza raman la discutiile libere despre copii nostrii! Am priceput! sunt menite sa ne descatusheze spiritele retrograde! Frumos, natiune! Radu Tudorica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai unele subiecte sunt stramutate! Alea cu "vand Renaul Clio" si alte bazaconii ca cea de fatza raman la discutiile libere despre copii nostrii! Radu Tudorica [/quote] Draga Radu,subiectul meu"vind renault clio" a fost pus acolo unde trebuia ,la rubrica bazar.De aceea nu vad ce legatura are ceea ce afirmi mai sus.Rubrica bazar,este deschisa celor care au ceva de vinzare si nu scrie nicaieri ca trebuie neaparat sa aiba legatura cu copiii. Sint deschise celelalte forumuri,pentru tot ceea ce priveste copiii si pe noi parintii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by radu_tud
Nano, scuza-ma, nu am nika cu tine si nici cu continutul articolului tau. Ma intreb insa unde e acum gasca de paraciosi in frunte cu cativa moderatori ca sa cenzureze acest subiect! Numai unele subiecte sunt stramutate! Alea cu "vand Renaul Clio" si alte bazaconii ca cea de fatza raman la discutiile libere despre copii nostrii! Am priceput! sunt menite sa ne descatusheze spiritele retrograde! Frumos, natiune! Radu Tudorica
Te spun sotiei tale ca nu esti cuminte si superi doamnele[hot] Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by radu_tud
Ma intreb insa unde e acum gasca de paraciosi in frunte cu cativa moderatori ca sa cenzureze acest subiect! Radu Tudorica
Io-te unu' pe care sunt comvinsa ca-l indragesti in mod deosebit![:D](la moderator ma refer) Nu vad nimic de cenzurat la subiectul lui Nano;nici un cuvant indecent sau nelalocul lui,nici macar nu ni s-a adresat cu "bai,dar voi sunteti intregi la cap?",asa ca,s-avem pardon,subiectul poate sta bine-mersi asa cum e la forumul asta care-i intitulat "discutii generale" si-n general nu este destinat discutiilor despre copii. Toate bune si frumoase! [gravi]Irina & Vevemica & margica din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am de-o fi nascuta chiar in '51,dar oricum undeva pe-aproape,pt.ca-n anii '70 era deja "vedeta" consacrata si prin anii '80 a fost (sau era cat pe ce) aleasa in Parlamentul italian;deci trebuia sa aiba totusi o varsta pt.asa ceva.Multitalent tanti asta:ex-vedeta "xxx",ex-politician si cantareata pe deasupra![:D] [gravi]Irina & Vevemica & margica din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...