Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de mai 2003 (12)


vilma

Recommended Posts

Lumy, pai rontaie la ea cit rontaie si dupa aia scoate niste sunete de parca i-ar fi ciuda! :) DanaMario, jucarelele le-am gasit la A&P (chiar linga borcanelele cu fructe :) ), dar cred ca se gasesc si in alte parti. Stiu si eu, poate Walmart? Din pacate n-am nici un Sears pe-aproape iar la Babysauras n-am apucat sa mergem, daca poti sa-ti imaginezi.. Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ei suntem mari de acum...am papat si galbenus de ou. E drept ca numai 1/4 dar e bine pentru inceput. Azi am fost foarte activi, ne-am zbenguit si chiuit cat a fost ziua de lunga! Acum doarme dus de oboseala...cred ca e in stare sa-mi sara peste masa de la 21( am mai patit si altadata asa...si am ramas cu cerealele in aer si bebita al meu cu 3 mese pe ziua respectiva!) Ufff, ce repede se scurg zilele si ne pomenim ca azi maine e Craciunul...ce mai octombrie e pe duca! Sunt curioasa cum va reactiona la pomul de Craciun! De Craciun le dam sarmale si cozonac fetelor asa ca ...obisnuitii cu gusturile pe pitici! Multã sãnãtate ºi toate cele bune.Sã creºteþi mari!Dacã dragoste nu e nimic nu e! http://community.webshots.com/user/penciu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi am cedat nervos si i-am pus apa in pireuasul din borcanele si asa i-am facut supica si i-am dat din bibe, ca azi am declarat zi de facut curat, asa ca mi-am terminat rabdarea pe ziua de azi.. Poate o sa incerc mai pe dupa masa cu niste piureu de mere, ca legumele le-am terminat pe toate cele de la incepatori. Si vreau sa va zic ca am descoperit metoda sa am bebe cuminte: ma apuc de curatenie! :) Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alycia, si eu abia astept Craciunul...[pegeam] Abia astept sa-i vad reactia, cand vede bradul...Stiti, noi avem brad artificial alb...L-am cumparat anul trecut, pentru ca-mi plac foarte mult brazii albi...Zici ca-s ninsi! Si ies mult mai bine in evidenta podoabele...Cu toate ca bradul e verde prin definitie, noi avem brad alb, ca sa fim originali![;)] Mai are cineva brad alb? Emma abia a adormit, dupa mai multe reprize de luat in brate, pus in patut, iar luat in brate, iar pus in patut..[bang] Sunt obosita rau, am avut si o indigestie, caci mananc toate tampeniile si le combin in cele mai ciudate moduri, am stat toata ziua la buda si in pat, sub plapuma, caci aveam frisoane...Am si vomitat...mai ca mi-am adus aminte de primul trimestru de sarcina![vom] Am baut ceai dupa ceai, am luat si Smecta, am mancat paine prajita...Acum ma simt mai bine, in sensul ca nu mai am frisoane si nu ma mai duc asa des la buda[bang]...Dar ma simt tare molesita!...Am avut noroc ca Emma a fost azi cumintica si m-a lasat sa bolesc cat de cat linistita [bang], daca se poate spune asa... Fetelor, m-am cantarit azi dupa vreo saptamana si am 63 jumate! Nu mai am 65!! Nu-mi vine sa cred!...Ei, o pun pe seama deshidratarii... Va pup, fetelor, ma culc, ca asa am nevoie de un somn bun![nani] [pis]_ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alycia,dar voi mancati nu gluma!! Cand ma gandesc ca noi nici macar morcovelul nu-l mancam cu placere...Am incercat morcovelul din borcanas dar nu a tinut.Ne-au aparut bubite.Asa ca Robi ma pune la treaba.I-am facut piure din morcovei facuti la aburi.Nu a mancat el mult,dar insistam.[:D]Mergem cu pasi de furnica spre marea diversificare[bang] Vestea buna este ca de azi inainte mergem la fizit. la 3 sapt.Ne-am vindecat uimitor de repede.Si nenea doctorul s-a mirat de noi[:D] Poate pana vine mosul scapam si de asta,poate mancam si noi mai diversificat,poate... ange,mamica de 2 ori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu abia astept craciunul ca-i mai maricel atunci si poate reactioneaza mai mult ca eu si astazi am fost cu el prin magazine sa-i cumpar un costum de Halloween dar nu prea l-a interesat decit o jucarioara (un paianjen) muzical Asa ca nu i-am cumparat decit o caciulita care are si un fel de par din lina pe care Joshua din magazin le jumusise jumatate. Aici (la noi nu-i obiceiul asta) se duc copii sa colinde bomboane asa ca o sa ne ducem si noi la tati (l-am anuntat deja sa cumpere bomboane). Am pus niste pose pe site-ul lui n-am mai asteptat pina de Halloween ca pina atunci caciulita noastra sigur nu mai are nici un fir de par Mai puneti si voi poze mai actuale Va pupici Dana si Joshua http://members.rogers.com/joshuas/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' cum sa nu! Ne-am luat si o valiza de ciocolata, pentru toti copiii din cartier si ne-am pus si beculete-n geam, ca sa stie sa vina sa bata la usa :) Beculete-n forma de bostan, desigur! :) ange, bine c-ati scapat de eczema (eu mai trag cu ochiul si dincolo). Poate acum ti-ai mai tras si tu sufletul si ne mai zici ce face printesa cea mare? :) A inceput scoala? Si nu uita ca ai ramas datoare cu povestea nasterii lui Robi :) Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...