Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

in genunchi din nou...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doamne ,ce porc nesimtit!pai , nici tiganii nu iau inapoi cadourile darmite pe cele ale copiilor. E de-a dreptul revoltator. Mai bine ca a plecat. Nu te merita deloc. pentru tine : la multi ani! si ai grija de tine si puiul tau ca mie mi-a zis bunica mea una buna: ruda esti numai cu copii si parintii tai barbatii vin si pleaca. Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by tora97
a venit si si a luat lucrurile.. l am intrebat "de ce?" iar raspunsul lui stiti care a fost? "nu stiu.. asa mi a venit, pur si simplu nu stiu"... si stiti ce a mai facut? de ziua teodorei i a dat cadou o combina muzicala.. chiar i a subliniat ca asta este a ei.. ei, da, a luat o si pe aia.. teodora este un copil mult mai matur decit virsta pe care o are... nu a intrebat decit daca el nu va mai veni niciodata pe la noi, apoi s a inchis intr o zburdalnicie exagerata..a inteles si fara explicatii in alta ordine de idei, NU caut un barbat... pur si simplu nu ma dau cu capul de pereti ca a plecat,.. ci pentru ca a amagit o pe micuta, pentru ca am cedat instinctelor si am acceptat sa iubesc.. ca am fost folosita... este o furie mai mult in mine, pe linga durere... apoi, sa stiti ca nu ne am inchis in casa.. iesim... mergem in continuare in parc, in vizite, la Mac mai prost este ca nu prea pot sa ies cu micuta in timpul saptaminii datorita serviciului.. cam atit.. restul.. in mod sigur aceasta experienta imi va folosi: voi reusi sa slabesc... pupici
Draga mea Cand am citit primult tau mesaj /// am fost bucuroasa pt tine .... la al 2 lea m am intristat profund .,,,, la ultimul m am infuriat ... Ultimul tau prieten este retardat (scuza ma ca il numesc asa... stiu ca nu ti face placere sa fie calificat asa desi s a purtat ca un magar.) Imi pare rau si pt tine si pt fetita ,,, Ce este bine este ca iesiti in continuare ,,, As vrea sa ti spun sa vezi intamplarea ca pe ceva pozitiv pt tine si pt micuta ... ce este clar este ca individul nu va merita ... si ca voi nu meritati asemenea 'dus rece'. apoi ... te rog nu tiu face vina din faptul ca vrei sa fi si tu cu cineva... toate vrem. A avea un copil nu inseamna doar sacrificiu...te rog sa te gandesti si la aspectul asta. nu este vina ta ca a iesit asa... nici sa nu te mai vezi cu nimeni nu este o solutie .,,,, curaj .... maine va fi bine a ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"God must have known there would be times we'd need a word of cheer, Someone to praise a triumph or brush away a tear. He must have known we'd need to share the joy of "little things" In order to appreciate the happiness life brings. I think He knew our troubled hearts would sometimes throb with pain, At trials and misfortunes, or goals we can't attain. He knew we'd need the comfort of an understanding heart To give us strength and courage to make a fresh, new start. He knew we'd need companionship, unselfish...lasting...true, And so God answered the heart's great need with Cherished Friends...like you!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Tora, mie imi pari o femeie puternica si inteleapta. Ai si tu momente de slabiciune ca orice femeie[;)] dar vad ca nu numai ca te ridici si mergi mai departe dar ai si puterea de a zambi in astfel de situatii. Un astfel de om care raneste sentimentele unui copil si ale unei mame nu merita nici macar o farama de regret. Intotdeauna m-am intrebat cum as face daca as ramane singura cu copilul, cat de mult as lasa sa interfereze viata mea de mama cu cea de femeie, tocmai din spaima de a nu rani sentimentele copilului asemenea "pasageri" prin viata mea de adult.[?] Cred forumul asta e minunat [bis]- sa poti impartasi altora din experienta ta dar si indoielile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Tora, revin ca sa-ti spun "LA MULTI ANI!"[bis][cheers][papica][s] si sa fiti fericite amandoua, si sa aveti mult noroc in viata. Fruntea sus, nu-ti pierde speranta!!! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si o luna Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...