Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Care santalnit cu Alex al meu in parc la sebastian


Recommended Posts

Am ajuns acu acasa si mea zis tantika ca era o fatan park care a zis...asta nu ie alex gijga? ...ups :))))) si cica nu ma cunoaste, stie ca ma keama luiza dar ca ne stie de pe internet pe amandoi...iaaaa...mana sus acia la apel, cine se joaca in park la sebastian si sentalnejte cu alex, ia ia :))) Luizax - karkotash shef!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Abia acum am vazut mesajul. Eu am fost - numele meu este Gabi, Silvia este bebita mea. M-a amuzat extrem de tare intamplarea. Urmaresc site-ul asta (cu forum de discutii, cu tot) cam de un an si jumatate. Asa ca punand cap la cap toate informatiile nu mi-a fost greu sa-l recunosc pe Alex.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am descoperit-o. Pfui...e primu' tau mesaj pe forum, hihihi. Daca iesiti in park la sebastian inseamna ca stai paproape...poate ne mai vedem. Pompici.
quote:
Originally posted by silvia
Abia acum am vazut mesajul. Eu am fost - numele meu este Gabi, Silvia este bebita mea. M-a amuzat extrem de tare intamplarea. Urmaresc site-ul asta (cu forum de discutii, cu tot) cam de un an si jumatate. Asa ca punand cap la cap toate informatiile nu mi-a fost greu sa-l recunosc pe Alex.
Luizax - karkotash shef!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...