Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neaparat trebuie sa mergi sa maninci o inghetata in restaurantul de la un capat al podului Novy (Novy most) (cred ca asa se cheama)de peste Dunare, cred ca toti localnicii vor sti sa-ti explice cum ajungi acolo. La restaurant se ajunge cu liftul, un lift care nu merge vertical, ci oblic. Restaurantul e asezat pe un stilp si se misca la orice suflare de vint, ai impresia ca e cutremur, dar nu-ti fie teama, ca nu se intimpla nimic. De acolo se vede Dunarea si o panorama a orasului foarte faina. Apoi mai trebuie sa vizitezi centrul (pe undeva pe-acolo ai sa vezi un canal descoperit din care iese un om cu casca (statuie, bineinteles) - trebuie sa faci poze cu asta) si sint o groaza de locuri unde trebuie neaparat sa mergi (gen castele, biserici, monumente etc.) .. cumperi o harta de la o benzinarie si acolo sint descrise locurile care merita vizitate, eu nu mai scriu, ca-s prea multe, nici nu mai stiu cum se cheama, e tirziu si trebuie sa [nani]. Hoteluri sint o gramada, nu stiu ce sa-ti recomand, ca n-am stat decit la unul, dar cu siguranta vei gasi un locsor care sa te multumeasca. Livia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...