Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A venit toamna


Recommended Posts

Din pacate la mine toamna a debutat cu ploi si trezit la 6 dimineatza(si eu si tata, dar mai ales bietul Raducu, pe care abia il dau jos din pat[bang]).Acum, ca am vazut subiectul tau,Andrada,[pup]m-am hotarat sa plec sambata la munte ; nu de alta, dar sa vada si Raducu culorile superbe ale toamnei.A, la mine-n oras am vazut un castan inflorit!!! Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 29
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noua ne place Toamna cu toata bogatia ei de culori frunze si ploi ...Dar ne intristam ca stim ca tre sa vina nemiloasa iarna cu zapada multaaaaaaaaaaaa.In schimb sotului ii este tare draga cucoana Toamna pentru ca facem zacusca colorata (ACOLO SE VEZI TU CULORI ZISE EL)si gogosari in sos picant si cel mai important poarta haine mai groase si nu i se mai vede defectul-burticaaaaaaaaaa.De asta iubeste sotul meu Toamna.Oare si sotii vostri sunt la fel de romantici ca al meu? Sa fiti iubiti !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noua ne place in mod special toamna asta. Il asteptam pe bb sa vina din zi in zi, cand i-o place lui, desi se pare ca ii place mai mult in burtica. Se spune ca vremea din ziua in care te nasti iti caracterizeaza drumul in viata, credeti asta? Moka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac culorile toamnei, insa vazute doar in zilele cu soare. Toamna asta,in Brasov, nu a prea fost soare, direct ploi si frig. Nici nu observasem culorile de prin copaci, noroc cu voi, poetele, ca am reusit pentru o clipa sa privesc afara cu alti ochi. Oricum sper sa vina in curand primavara si atunci promit ca o sa fiu prima care deschide un subiect asemanator. Sobo si BB Dragos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
"...acopera-mi inima cu ceva" Si eu mergeam astazi dimineata cu Andrei spre cresa (sau gradinita). El - de pe bancketa din spate m-a intrebat: Mamica - a venit toamna? Unde se duce soarele toamna? De ce se vede luna si e ziua? noian de intrebari gingase... a concluzionat: "Trebuie sa imi cumperi manusi." Andrei are o obsesie pentru manusi. [pup] Pentru parinti... despre copii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by desprecopii
El - de pe bancketa din spate m-a intrebat: Mamica - a venit toamna? Unde se duce soarele toamna? De ce se vede luna si e ziua? noian de intrebari gingase... a concluzionat: "Trebuie sa imi cumperi manusi." Andrei are o obsesie pentru manusi.
[cool] Otilia&LaAdelita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie cind vine toamna sau primavara imi MIROASE a Ro si asa imi vine un dor de duca, de Ro.....de acasa....de imi vine[bang]. Si mi-e dor de gradina botanica sa vad copacii in mii de culori, de expozitiile de crizanteme...de ACASA[q]. Ce m-as sui in avion sa trag o fuga....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:
Originally posted by moka
Noua ne place in mod special toamna asta. Il asteptam pe bb sa vina din zi in zi, cand i-o place lui, desi se pare ca ii place mai mult in burtica. Se spune ca vremea din ziua in care te nasti iti caracterizeaza drumul in viata, credeti asta? Moka
[:D]NU CRED!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...