Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

problema delicata (vegetatii veneriene)


Andreuta

Recommended Posts

Stie cineva ceva despre vegetatii veneriene? Sotul meu a fost diagnosticat cu vegetatii veneriene. Am fost si eu la ginecolog si mi-a zis ca e ceva f mic acolo, mi-a facut tratament si GATA. El inca nu s-a vindecat...Din ce am citit pe internet nu exista tratament. In orice caz nu am incedere in medicii nostrii. Poate stie cineva mai multe de asta, s-a tratat sau orice informatie folositoare. Ne dorim un copil, dar pana nu se rezolva toate problemele nu vreau sa risc viata lui sau ei (ce va fi). Se pare ce doctorii nostrii sunt cam prost informati. Cand am fost la dr, stiam mult mai multe decat ea despre boala asta. Nu stiu ce sa mai fac... Multumesc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de Andreuta
Stie cineva ceva despre vegetatii veneriene? Sotul meu a fost diagnosticat cu vegetatii veneriene. Am fost si eu la ginecolog si mi-a zis ca e ceva f mic acolo, mi-a facut tratament si GATA. El inca nu s-a vindecat...Din ce am citit pe internet nu exista tratament. In orice caz nu am incedere in medicii nostrii. Poate stie cineva mai multe de asta, s-a tratat sau orice informatie folositoare. Ne dorim un copil, dar pana nu se rezolva toate problemele nu vreau sa risc viata lui sau ei (ce va fi). Se pare ce doctorii nostrii sunt cam prost informati. Cand am fost la dr, stiam mult mai multe decat ea despre boala asta. Nu stiu ce sa mai fac... Multumesc...
Andreuta bine ai venit printre noi [invazie]!!! Despre aceasta boala inca nu stiu nimic ca sa te sfatuiesc de bine dar poate exista cineva pe forum care sa te informeze ...parerea mea este ca daca Dr. care ai fost nu stia nimic despre boala respectiva, ar fi cel mai indicat sa incerci un alt doctor . Multa sanatate !!! Elena cu burtica & sotul AL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu generaliza la doctori in general daca cucoana la care ai fost nu prea era pe subiect. Eu in locul tau as incerca la mai multi, nu numai la inca unul. Oricum gasesti pe net (cauta cu google) articole referitoar la subiect. Sanatate! Moka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...