Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mi-au furat fetitza!! - Partea a doua


AK

Recommended Posts

Parere personala: Ancuta,cred ca fiecare copil are dreptul sa-si cunoasca tatal natural,iar daca AK este tatal,firesc e sa obtina niste drepturi in aceasta directie.Adultii de obicei platesc consecintele propriilor fapte(trebuie sa fim responsabili,nu-i asa?).Presupun ca sora ta e o persoana adulta.. Lia&Andrew
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nimeni nu poate ingradi acest "drept". Chiar daca Cristina are motivele ei sa judece asa, tatal biologic va ramane doar unul. Probabil ca justitia isi va spune cuvantul, iar Cristina nu trebuie sa se supere. pe de alta parte sunt convinsa ca acest copil va fi incredintat mamei (tatal il va vedea f.rar...dar va fi totusi tatal lui). Eu nu stiu povestea, dar din ce ati scris pana acum mi-e foarte clar. Adina+BB29W
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o cearta exista cel putin doua variante. In acest caz,al tatalui(cel biologic,daca este el) si al matusei(mama nevoind sa participe,nu aici la noi). Noi ne scriem parerea...nu dam cu parul. Un copil are dreptul sa stie cine ii sunt parintii biologici. Acest copil va creste ,va pune intrebari si poate chiar se va razvrati impotriva voastra(a familiei,biologica sau nu). Ginditi-va la ea,este NEVINOVATA in toata poveste voastra incilcita si murdara...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
buna ...eu sunt o alta matusha a KARINEI. vreau sa va spun ca mircea deshi este convins ca este tatal fetitzei nu a venit nicodata sa-o vada, nu a intrebat nicodata de ea, daca e bine, daca a fost bolnava....iar 'olandezul' dupa cum spune mircea o iubeste mult si ii ofera caldura si multa multa multa dragoste... lui ii pasa!!!cam atat am de spus.. valeria http://community.webshots.com/user/kjmami
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kj mami am si pt tine aceasi rugaminte. Avand in vedere scandalul starnit si faptul evident ca nu detinem toate datele problemei si nici nu avem competenta necesara de a-i judeca pe cei implicati, lasati acest subiect sa moara de batranete cel putin pana cand va exista o solutie legala. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...