Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ieftin de telefonat din Germania in Romania


Recommended Posts

De vreo douä säpt. telefonez cu 01015 in Romania pe fix cu numai 8 centi /minut si mai nou am väzut cä cea mai ieftinä ofertä este 0190031 cu 7.9 centi/minut. 1. 7,90 c 0190031 Call by Call Teledump Call by Call 60/60 ohne Anmeldung (Ortsgesprächsinfo) 3. 8,00 c 01015 Call by Call 01015 Call by Call 60/60 ohne Anmeldung Dacä vreti sä vä convingeti intrati pe pagina aceasta: http://www.billigertelefonieren.de/tarife/schnellrechner.php3
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pentru mine, ar fi super, daca ar si functiona. Am incercat de cateva ori cu 01015, dar mereu mi-a venit tonul de ocupat. Voi pe la ce ore ati sunat si legatura e de calitate, sau paraie si baraie mereu? Momentan si eu folosesc 01051 si merge perfect, chiar daca pretul e de 15c/Min.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara e mai aglomerata linia insa daca te uiti pe www.teltarif.de sau pe link-ul de la Gabriela ai sa vezi ca sunt mai multi care au 8 centi/min cu Ro, chiar 7,9 centi, ii poti lua la rand pana gasesti linia libera. Mie mi se intampla f rar sa baraie, mai des se aude cu ecou dar atunci formez din nou si e bine. Cristina, mamica cu burtica[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...