Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ninge


reiki

Recommended Posts

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by madelaine
La noi inca mai mergem in sandale, iar iarna este un fel de toamna romaneasca. Imi este tare dor de zapada, de nisoare dar dupa 10 ani departe de iernile de acasa nu stiu cum as reactiona. Madelaine si cei trei muschetari
Madelaine cred ca sus in munti a nins deja,imi aduc aminte de frumoasele ierni[pegeam] care le-am petrecut in munti Libanului dar am uitat cum se numeau partile alea[bang],,cred ca ceva asemanator [bang]- Zahli-[bang] sau cam asa ceva...[bruta] Elena cu burtica & sotul AL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenalove intr-adevar aici ninge la munte , se face si schi dar in Beirut unde stau eu nu ninge. Si sincera sa fiu nu am curajul sa merg iarna la munte de tama frigului, desi imi place zapada. In Beirut e clima f.umeda si urita iarna si umede si f.calda vara. [bang] Acum insa e tocmai bine. Inc anu a nins nici la munte. Dar am promis copiilor mei ca anul asta ii iau la zapada. Madelaine si cei trei muschetari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite c-am prins si anul in care a cazut prima zapada in Romania, inaintea Canadei (daca nu punem la socoteala preeria, unde-a nins in septembrie). Desi s-a anuntat pentru sfirsitul saptaminii o fulguiala pe ici pe colo. Cred ca ne-au anuntat mai mult ca sa ne bucuram daca n-o vedem.. Altfel e cald si bine - 3 grade la miezul noptii! :) Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralucami
Prin Moldova nu stie nimeni cum e??Mai exact prin targu` Iesilor ?? Se anuntza vreme pacatoasa? Luna viitoare venim in Ro, la parintii mei si habar nu am ce sa bagam in valize[alcool] Aici e o vreme superr!!Nici cald, nici frig,poti sa mergi prin tricou afara si mai adie si un vantisor ....tocmai bun de plimbari romantzioase[il][:)] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Pai ieri a batut un viiint de te lua pe sus,in schimb a fost soare.Spre seara a plouat cu galeata,iar in aceasta dimineata este foarte frumos. Se pare ca luna viitoare s-au anuntat temperaturi destul de coborite,dar in conditiile date mai stii care va fi starea vremii[toanerele?[:D]. Te asteptam ACASA!!!![flo]Cristina si Mihnea PS Oricum cred ca un pantalon gros,o pereche de cizme si o haina mai groasa,nu-ti vor strica.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele dragutzele din Canada, pe 24 aterizez in Toronto shi o sa merg shi in Montreal.[avion] Ce tzoale sa-mi iau cu mine , stau vre-o 3 saptamani. Merge de ghetutze, sau sa imi iau doar pantofi? Anul trecut am venit in noiembrie shi era zapada in Montreal[aho]iarna in toata regula!! Aici in Cipru sunt la tricou, e cald shi frumos:)))In week-end am fost la plaja shi baietzii au inotat, apa e calda.... biankita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella si Palmyrah2000 multumesc mult pt raspunsuri!!![flo] In jur de 10 nov. suntem acasa!!![bis] V-am intrebat ca sa ma asigur si sa ii bag mintile in cap lui barbate-meu[bang]. Nu vrea si pace sa isi cumpere bocanci cu blana.[mariaj] Mai e pus si pe mistouri: la magazin:" eu si nevasta-mea ne pregatim sa urcam Everestul"[:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...