Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va mai plac desenele animate?


iren

Recommended Posts

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Iren, nici eu nu cred ca mai am sanse de vindecare. [:D] Sunt moarta dupa desene animate, in special Walt Disney: 101 dalmatieni, doamna si vagabondul, cartea junglei..... :)) "I disapprove of what you say but will defend to the death your right to say it."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu rad mai tare la desenele animate cu Tom si Jerry,woody si celelate desene animate clasice!! Cand isi pune fetita mea o asemenea caseta, aproape las totul balta si mai trag cate un ochi. Noroc de video, ca in baza a ceea ce dau la TV, erau uitate de mult!!! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaaaaaaaaa imi plac si nu, nu cred ca exista vindecare si, in plus este o "boala" cel putin simpatica! [8**] Eu sunt fan Disney, dar imi place sa ma uit si la Tom si Jeryy, Silvester si Tweety, etc. Bugs Bunny insa, ma cam enerveaza, prea este smecher![poc] Ma mai uit uneori la Dexter's Lab sau Cow and Chicken pentru ca ii plac sotului meu. [:D] Cele cu extrateresti si roboti nu-mi plac nici mie! Deloc! [starwars] Dar cele gen Shrek va plac? Mie S. mi-a placut... Ati vazut Ice Age? Eu nu, dar am auzit ca este dragut. Claudia si [copil] Cristi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac rau!Si desene animate,nu ce le dau astia acum copiilor.Stau in fiecare seara si ma uit la desene,si BB se invarte in burtica iar eu ii spun ca atunci cand o sa se faca mare o sa se uite si el,dar pana atunci ma uit eu si pt el.Si apropos,stie cineva de unde pot sa fac rost de desenele cu Goofy?Tot intreb si lumea se uita anapoda la mine... Ultima vizionare(de fapt le vad in fiecare zi)sunt desenele cu "Finding Nemo".Am inteles ca o sa iasa pe ecrane dar chiar merita sa le vedeti. Si in fond,de ce trebuie sa ne lecuim?Suntem totusi niste copii mai mari,si asta nu poate fi decat in avantajul nostru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...