Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Va mai plac desenele animate?


iren

Recommended Posts

Sunt desene animate foarte reusite acum: Tresure Planet, Lilo & Stich, Ice Age, Monster Inc., etc.... Tom si Jerry sunt pline de agresivitate, dar bine realizate tehnic, cu un umor destul de bine lucrat. Mentalitatzile si stilurile au evoluat de atunci. Dexter nu este insa un desen pt copii. E mai mult o parabola a adultzilor. Cow and ... are nuantze de satira sociala. Radu Tudorica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, "imi plac, desenele animate, cu pisici si soricei..." era parca un cantecel?! Noi iubim toti trei desenele animate cele clasice. Cele de pe "Cartoon network" nu prea le vizionam si din motivul ca nu avem tv cu un astfel de program.[;)] Diana (4 ani si 10 luni) a incercat sa mai vada cateodata cand mai mergem in vizite dar imi spune ca nu ii plac si ca se teme de personajele de acolo. Sunt prea multe urlete si prea multa robotizare, preferam gen "pisicile aristocrate", de ce?... "because i'm a lady, that way!" [:I] Cred ca va mai aminti de cei trei pisoiasi din calsicul filmulet si de replicile lor? Diana noastra mai nou iubeste si filumetele cu personaje gen "plastilina" ca cele din "ace age" sau "shrek". Ma relaxeaza total un film de desene animate. Sanatate maxima si tot ce mai vreti voi de la 2x Ciufulici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa Shrek si Cartea Junglei, Ancuta este inebunita dupa desenul animat de pe canalul Minimax cu ursul (e un personaj imbracat in urs, nu e desenat!!) care spune tot felul de povestioare pentru cei foarte mici. Cum il cheama pe ursul asta, help!!! Stie careva? In schimb n-are prea multa rabdare la Alba ca Zapada, care mie imi place mult de tot. Ice Age e super!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri am vazut Shrek!!! E bestial!!! Andra se uita ca sub hipnoza la desene animate, acuma stie exact la Alba ca Zapada cand vine vrajitoarea (atunci e momentul in care se cam foieste ca nu-i place), cand vin piticii deja incepe sa bata din palme... La Alba ca Zapada nu ma mai uit ca am vazut-o deja de enspe mii de ori dar la celelalte stam una langa alta pe canapea si ne stricam ochii! Cred ca o sa-mi placa desenele pana la 100 ani!! Sper...cel putin... Cristina, mamica cu burtica[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...