Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oare....????


Recommended Posts

Mie una intotdeauna mi-au placut barbatii inalti, sotul meu are 1.82 si nu cred eu personal as putea sa am un sot ,prieten sau iubit mai mic de statura ca mie .....asta este parerea mea dar daca voi doi va intelegeti nu vad de ce nu ar merge relatia voastra .....Delia si bb-ul Sebastian. neamtu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pandora "si daca se deschide usa si cade drobul de sare ........"mai fata cind o fi sa pleci cu altul pai pleci si de linga unul de 1.80 frumos ca bradul daca celalalt e mai "smecheras" si mai maestru!!!apoi Crystinne are mare dreptate dar si pe roxij s-o asculti cu atentie ca stie ea ce zice si zice bine!!!Mazarica draguta mi-ai smuls un zimbet strengaresc!!!iar camelia ca de obicei mi-a mers la suflet,eu stiu ca tu ai sa faci cum ai sa vrei tu pina la urma dar nu uita nici ce spun fetele astea aici ca o spun din suflet si din experienta si io am avut numa prieteni inalti si mai mult s-au mai putin brunetei cu ochi ca focul si tare-mi mai placea cind se uita lumea dupa noi,dar au lipsit altele la dosar si uite ca mi-a dat dumnezeu de ce "am fugit ca dracul" blond cu ochi albastri (burtica a dobindit-o dupa nunta grace a maincarurilor de la mama de acasa!!)si care mai vorbeste si limba strontilor de nu pot s-o sufar nici acuma !!!dar e tare bine linga el si-i multumesc lui dumnezeu ca mi la adus in cale in fiecare zi a existentei mele!!P.S.tunad sint desolata pt tine i-mi pare sincer rau ,intrebarea ta ramine valabila si fara raspuns poate!!!(numai voi doi stiti ce a fost intre voi cu adevarat),deci pandora draga baga la cap si nu ne judeca pt parerile noastre i-ti doresc sa faci alegerea cea mai buna si sa nu o regreti niciodata!!!!pupici [flo][flo][flo] Aura&Luca,19 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by tunad
...acum mi-e frica ca o sa intalnesc mai tarziu pe cineva care sa "corespunda" Eu si sotia am avut o problema asemanatoare. Dupa 11 ani de casnicie si un copil, a "corespuns" altul si ...a plecat. Poate fi unul din motive?
nu cred ca poate fi singurul motiv. Si eu am divortat dupa 10 ani (nu avem copii) si nu am alergat dupa niciunul mai "corespunzator". Probabil ca de citva timp aveati probeme in cuplu si un altul s-a strecurat cu usurinta in sufletul ei. Viata e mai simpla decit crezi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar crezi ca intr-o relatie conteaza atat de mult aspectul fizic ? Asa cum spunea MirelaV "BARBATII FRUMOSI SUNT PENTRU TOATE FEMEILE"! Alta cred ca e problema: tu spui ca ti-e drag de el, ca tii la el, dar nu ca-l iubesti! E totusi o diferenta. Si e foarte posibil ca o relatie de amicitie intre un el si o ea sa se termine cu dragoste.Eu nu prea cred in relatiile de prietenie intre o femeie si un barbat, inevitabil daca se plac, va exista un gest care va duce la o relatie de cuplu.Daca il iubesti, accepta-l asa cum e el, priveste-l si dincolo de carcasa. Numai bine !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Aliada, nu m-am ascuns, va ascult si ma gandesc! Va multumesc mult ca imi raspundeti, fetelor! Da, si eu ma gandesc, fizicul nu conteaza prea mult...mai mult conteaza ca este tandru si cald, baiul este ca ii vad , cumva, destul de tare alte defeccte, cum ar fi faptul ca este cam lenes , ca nu prea ma ajuta in casa (stam impreuna), ca e groaznic de dezordonat...atunci ma gandesc ca daca l-as iubi la "nebunie", nu m-ar mai enerva asa tare chestiile astea...voi ce ziceti? Pa si multumesc inca odata! Panndorra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu este cat mine de inalt dar eu port tocuri fara jena si par mult mai inalta, avem o gramada de prieteni care ne indragesc pentru ca iesim din tipar si suntem exotici si sa mai stii pandorra ca barbatii scunzi sunt mai buni la pat in timp ce dezordonati sunt aproape toti. Nu stiu cati ani ai dar ar trebui sa incerci sa traiesti pentru sufletul tau, nu pentru spectatori. Nu certati copiii cand viseaza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...