Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Transport catre Italia??


Recommended Posts

Va rog mult ma puteti ajuta?? Cineva foarte apropiat m-a rugat sa caut niste firme sau chiar particulari care ofera transport catre Italia. Sunt doua persoane care trebuie sa plece si nu au nici cum sa treaca vama neavand cei 500 euro si nici invitatie. Mie mi se pare o nebunie!!!!! Dar ei vor sa riste iar nu-i pot impiedica ci doar sa incerc sa-i ajut, insa nu am idee cum. Ei doresc transport cu vreo firma care face deseori astfel de treceri prin vama si asa cum spun ei, la vama s-ar putea "aranja". Nu m-as mira sa fie posibil dar firmele pe care le-am gasit eu prin internet sunt destul de mari si eu nu cred ca s-ar complica astfel. Daca aveti vreo informatie va multumesc din suflet.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Scumpa mea, eu am plecat in Italia in luna Iulie, si pot sa iti spun ca am mers cu un autocar al "Atlassib", este o agentie de voiaj, dar tin sa iti precizez ca, la vama romaneasca trebuie sa arati acei 500 de euro, daca stai 5 zile+asigurarea de sanatate pentru aceste zile. Poti sa ma intrebi, daca mai doresti sa aflii ceva. Vreau sa te mai intreb,mai precis de unde sunt acele persoane???? Te astept, Amorena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult Amorena.Si-au rezolvat problema pana la urma. Iar transportul costa 300 euro.Sper sa reuseasca. Destinatia va fi in Umbria, respectiv TERNI intre Roma si Perugia. Cunosti cumva pe acolo pe cineva? Poate totusi vor avea nevoie de ceva ajutor, eu de aici nu am nici o posibilitate. Locuieste cineva prin apropiere? Multumesc [flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...