Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (13)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata dragelor! Cine-o fi inventat ziua de luni???[bang][bang][bang] Mi-e un somn de mor... Si traiesc un sentiment de frustrare, ieri dimineata i-am povestit in doua vorbe Liei, din pacate Murphy asta nu doarme de loc...Cum eu eram suuper hotarata sa vin la intalnire, insa in WE s-au anuntat doua vizite f. importante pt. mine, pe care nu le puteam amana in cursul saptamanii (eu ajung zilnic acasa pe la orele 19:00 - "program ideal pt. o gravidutza")...asa ca Ramonica s-a apucat de curatzenie, papa bun, prajiturele, si uite cum se zgaria ieri pe ochi ca nu e cu voi! Data viitoare o facem in dr. Taberei, dc. vreti, si poate e mai ushor pt. toate! Ar fi ceva locuri: Grizzly, Primavara (pe fostul Compozitorilor sau in parcul Moghioros), Tip Top la etaj (papam pizza) si ar mai fi cateva localuri pe bucla... Nu trebuie sa ne omoram cu mancarea: un suc, o pizza sunt oricand bine venite! Si poate ne strangem mai multe... Si ca sa spun ce am pe suflet pana la capat, IERI IMI VENEA SA PLANG PT. CA AM AVUT TREABA SI NU AM PUTUT VENI!!! Inca ceva: rugaminte mare: dc. mai stabilim o intalnire, poate n-o punem de SF. Mihai si Gavril, nu voi putea veni sigur atunci: voi merge la nunta unui prieten f. bun si mai e si ziua de onomastica a sotzului meu! In rest, sper sa ma lase lumea in pace, sa-mi fac si eu programul cum vreau![:D] Ca sa nu fiu doar eu cea neconsolata, sotzul meu isi aranjase un pescuit cat urma sa ma intalnesc cu voi: a picat si la el intalnirea, asha ca ne-am facut trebsoara amandoi ca furnicutzele, da' amarati... Destul acu cu vaicareala! Ieri seara am facut o greseala maaaaaare: m-am uitat la rochitzele mele de vara (scurte rau si miiiiiiici in talie...)...Acu ma simt balena![q][q][q]... 97 cm in talie??? Cine m-o fi pus? Da' las ca la anu' voi intra in ele! Sper!!!! In rest a inceput o saptamana frumooooasa...mi-e un somn de crap (am stat ieri la taclale pana tarziu...), afara e plumburiu tot...n-am chef de nimic din ce am de facut, dar cui ii pasa?...si tot asha! Dar viata e frumoasa![:D] In rest ma simt ca un sac de box, bb-icul nu ma iarta, mai ales ca ieri am fost tare agitata, nu m-am odihnict de loc, iar el si-a luat revansa...tumbe, shuturi, iar tumbe... Si are o placere deosebita la ficat si la vezica urinara! Asa o fi si la voi? VA pupicesc pe toate si astept si va rog sa-mi trimiteti si mie poze...la ice72flower@yahoo.com RA (sapt. 27)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Ramona, sa stii ca mi-e pofta de pizza! Nu am fost niciodata la TipTop, dar poate stie cineva un loc bun unde se mananca pizza buna (si in siguranta ca nu ne imbolnavim). Alina, am primit doar doua poze! Multumesc. Cand mai poti, mai trimite! (le-au vazut si colegele mele si au spus ca sunteti niste frumoase). Layla, vreau si de la tine poze! Pupici. PS: M-am mãsurat in talie sambata: 101 cm [grasa]. Cum vi se pare, mult sau putin? Voi cat aveti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga HElen, Draga Andra, V-am trimis eu o poza, a doua nu se vede prea bine! Alina, multumim frumos de poze, mai sunt si altele? Pleeeease, care sunteti, in ordine de la stanga la dreapta??? Cumva: Adriana, Lia, Layla si Andruska? Sper ca n-am gresit rau tare... Pupici, RA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

' neata dragi burticutze! Nu am mai scris in ultimele zile desi am citit zilnic ce ati scris! Noi suntem bine, sanatosi, bb imi da suturi tot timpul (mai ales seara). Ma bucur ca v-ati intalnit sambata si daca aveti bunavointa, trimiteti-mi si mie pozele: corina1dobocan@yahoo.com. va doresc o zi de luni SUPER! Pupici, Corina si bb Bogdan de 26 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamicute cu burticute! Eu sunt cam racita si obosita, raceala am luat-o de la Stef, mi-am reluat tratamentul homeopat de la in ceputul sarcinii-cind am racit si tuseam, e f. eficient dar de durata... nu ma intrebati cum se cheama bilutele..., ceai mult cu lamiie din belsug, faina de porumb cu sare grunjoasa-infierbintata in ceaun si puse pe piept.... Eu care ma frefac cel mai bine , prin somn,dar m-a carat Stefan la ziua lu', Rares, am facut poze, am stat la taclale, cu o mamicuta ce a nascut prin cezariana pe 4 august, si care nici acum nu poate risica o galeata de jos... cum va spuneam, OBOSITOR. Dar azi dim. mi-era mai bine...m-am trezilt la 6.20 de nebuna, si-acum imi pica ochii pe tastatura...Va rog fetelor nu ma uitati si pe mine...vreau si eu sa vad pozele si tabelul la mihaela_litzcan@yahoo.com, Pupici [gravi] si BB(25) Misa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...