Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (13)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata burticutze. Poate sa-mi dea si mie cineva un tratament homeopat pentru raceala. Suntem racite acum si nu prea as vrea sa iau medicamente. Si, daca sunteti dragute, as vrea sa vad si eu pozele de la intalnirea voastra. Adresa andralucaciu@yahoo.com. Astept cu nerabdare sa va vad. Pupici, Alexandra[gravi] si puiutzul ei de 24 saptamani[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi burticutze !!! Suntem deja la la 13lea capitol - scriem cam un capitol pe saptamana[biz] Imi sunteti tare dragi toate si abia astept sa ne cunoastem mai multe !!! Mi-a facut mare placere sa stam de vorba si sa ne cunoastem - si dupa cum bine spunea si Lia nu am epuizat toate subiectele asa ca sigur ne vom mai intalni, abia astept [:D] Vrem si noi poze - andra.cruceanu@wtcb.ro Pentru toate fetele care au cerut tabelul sa stiti ca vi l-am trimis - l-ati primit ??? Lia daca te mai pot ajuta cu ceva informatii referitoare la doctor sau orice altceva crezi, iti trimit nr meu de telefon si vorbim. Vrei ? Noi astazi am ajuns la ora 10.00 la serviciu [box] insa nu s-a suparat nimeni. Credeam ca o sa se sesizeze cineva... stiti voi cine, nu ??? BOSS - dar a fost tare draguta si nu a spus NIMIC. Avem treaba f multa insa nu puteam fara sa intru sa vorbesc cu voi, ca altfel nu imi merge bine... Diana cum te mai simti ? Andra cum stai cu zugravii ? Mai au mult de lucru ? Aramona - fruntea sus ca chiar daca afara este plumburiu, in fiecare dintre noi creste un BULGARE DE AUR care ne lumineaza sufletul si viata...plus de asta tu ne-ai obisnuit cu un tonus de zile mari, asa ca ... !!! Cand ai timp, poate postezi din nou lista cu fiecare dintre noi - poate si cu sexul copilului si daca este prima sau a doua sarcina ? Nu mai tin minte unde am vazut asa o lista ? Vrei sa te ajut sa mai colectez informatii din capitolele anterioare ? Adriana unde esti ? Tu postai primul mesaj !!! Erai f matinala !!! Te asteptam.... Va pupam mult pe toate [pup] - si bb ma inghionteste si va saluta - si va asteptam sa ma vorbim, PS Noi la inceputul lui noiembrie mergem sa mai facem inca o data analizele - sper sa iasa toate bune [hia] Andra cu burtica de 25 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut burticutelor, Sunt curioasa cum a fost intalnirea de la Mall .Astept detalii si impresii.Am inteles ca ati facut si poze. As vrea si eu sa le vad. Adresa mea de mail este crisnemes@hotmail.com. Adriana in week-end m-am gandit la tine la faptul ca esti constipata. Ai incercat sa mananci cate un iaurt ACTIVIA . Regleaza f. bine tranzitul intestinal. Si eu am avut probleme inainte de a ramane insarcinata si asa am rezolvat problema. Helen cel mai important este acum ca tu sa fii bine si bebita ta. Dupa cezariana o sa-ti revii cu siguranta foarte repede .Am inteles ca important este sa ai ambitie. Si dupa o nastere normala cred ca important este sa ai ambitie sa slabesti ca cu Kg. astea in plus e tare greu. Va pup si va doresc o saptamana cat mai buna. [pup][pup] Cris
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alexi...mergi la dr....pt gat foarte bun e ceaiul de patlagina (nu comentez gustul) si multa lamaie. pe mine m-a lasat in timpul sarcinii sa iau oscilococcinum (e homeopat, bun de raceala dar revin la recomandarea de a consulta dr.) alina..pune pozele pe webshots sau pe ofoto sa le putem vedea si noi (daca nu e cu suparare)!! [pup][gravi] Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, am vesti de la Adriana care este f suparata .... ptr ca nu ii functioneaza INTERNETUL[bang] A promis ca de indata ce i se regleaza aceasta problema, vine la noi [il] Va pupam si asteptam pozele... Andra cu burtica de 25 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andruska, sarna de incurajari, am uitat sa pun ghilimelele, asa ca stau cu fruntea sus oricum...Daca eu nu-mi dau curaj, cine altcineva sa-mi dea? [:D] Se pare ca singura pe care am "ghicit-o" esti tu! Chiar imi pare rau ca nu ne-am cunoscut...asta e, rushinica la nas sa-mi fie...da cica musafirilor le-a placut mult de tot ce-am facut (prajitura de la urma, mai ales, m-au si "certat", data viitoare incep cu desertul!), asa ca a meritat efortul, chiar daca... Cum sunt restanta la capitolul raspunsuri (nu te-am uitat cu zacusca...) si cum mie-mi place sa gatesc, poate data viitoare schimbam si impresii culinare, printre ele... Lia, mii de scuze, dupa vocea de la telefon (calma, linistitoare, si dragalasha), am crezut ca esti...Adriana (ea pare mai serioasa)...Cum nu-mi place sa ma scuz (ca de', "cine se scuza, se acuza"), a trebuit insa sa-mi spun motivele pentru care nu vin...nu se cadea altfel...iar tu nu stiai cum sa-mi spui sa nu-mi fac probleme! Tot mi-am facut, pt. ca m-am ofticat ca nu pot fi doua Ramone in acelasi timp![:D] Poate data viitoare papam impreuna pizza...VEdem unde, s-o gasi si pt. noi una buna! Alexi, da-i mamica cu ceai cu lamaie, sau chiar lamaie cu putina miere, ia si vitamina C si te pui rpd. pe picioare. Nu lasa raceala sa te doboare, ce, e ea mai puternica decat tine? Lia, inca ceva: unde tii acei 101cm? I-ai pitit bine sub masa? Nici nu pari insarcinata! Eu am 97, cum spuneam, am plecat de la 64cm (am 1,73m inaltime)in talie si nu sunt departe de tine! Asta e! Vezi mesajul meu de dimineata...sa nu care cumva sa faci greseala mea! Daca ti s-a urat cu "binele", scoti hainele de dinainte de sarcina din dulap si atunci sa vezi! Complexare totala... Eu mi-am revenit...Zice lumea ca-s dragalasha...Ce dragutzi pot fi oamenii!!![:D][:D][:D] Ramonica (sapt. 27)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi burtici, Tocmai am reusit sa intru pe net si v-am vazut in poza. Sunteti niste tipe.......trasnet!!!! Dragute foc!!! Eu doar ce m-am intors de la Cantacuzino, mi-am luat rezultatul la Listeria (analiza trebuie sa o fac in fiecare luna ptr ca este la limita)si mi-a iesit bine, asa ca m-am linistit ca eram un pic stresata. Fetelor, eu aseara, dupa ce am trebaluit toata ziua, am bagat la cuptor o tava cu mere si am facut mere coapte. Ghiciti cine se lingea pe degete peste vreo juma' de ora?!!? Andruska, tu ai mai facut listeria? Ramonica, merci mult ptr poze!!! Andra-[gravi]sapt 26
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...