Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici ian-feb 2004 (13)


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[b]Tin@ - Dr. Rusa Ion - Sp. Jud. Constanta - 25-30 dec. 2003 Dienuca - Dr. Marica - Sp. Filantropia Roxana(Zazzie78) - sp. Giulesti - 6 ian. 2004 Layla – 6-8 ian. 2004- - baietel Georgy - 08 ian. 2004 Scuffy - Texas - 09 ian. 2004 Micky24 - Germany - 09 ian. 2004 Diana_b - Dr. Ion Ionut - Sp. Giulesti - 11 ian. 2004 - Mircea Ane2 – Cipru – 20 ian. 2004 - Rachela Alexia Felicia(Calibra) - Sp. Rm. Valcea - 21 ian. 2004 - Bianca Lavv - dr.Anca Patrascu - sp.Filantropia (Craiova) - 18 ian. 2004 Lala26 - dr. Casian - Sp. Elena Doamna(Iasi) - 18 ian. 2004 Ioana_Maxim - Dr. Anca - Sp. Municipal - 20 ian. 2004 Tonny - Sp. Jud. Constanta - 24 ian. 2004 Misa -dr. Merticaru Ilie, Spitalul Sf. Ioan cel Nou (Suceava). DNP-27.01.2004, al doilea bb IrinaSisu - 15-24 ian. 2004 Andra 28 - Dr. Marcel Moisa - Sp. Giulesti - 28 ian. 2004 Ioana77 – Prof. Ancar – Sp. Pantelimon – 29 ian. 2004, gemenii "Arturicii" Crisnemes (Cristina) - Dr. Micu Romeo - Clinica Ginecologie I (Cluj) – 30 ian. 2004 RA - Dr. Louis Mendez - Sp. Universitar - 30 ian. 2004 Coryydo - Dr. Mihu Dan - Sp. Stanca (Cluj) - 02 feb. 2004 - Bogdan TatianaG – Dr. Fulga Florescu – Sp. Stanca (Cluj) Lia 70 - 1-10 feb. 2004 Mommy - dr.Monica Dunarintu - Maternitatea Bucur - 1-10 feb.2004 Lidia - dr. J. Barrett, Women's College, Toronto - 06 feb. 2004 - al doilea bb Helen - dr. Rolea George - Sighisoara - 05 feb. 2004 Andruska - Dr. Badea Iulian - Sp. Universitar - 1-7 feb. 2004, Matei, al doilea bb Ad Rasnov - Dr. Paris Florentina – Sp. Filantropia - 7-10 feb. 2004 - Rares Andrei Elena I.- Iasi -10 (11) februarie 2004. IoanaCo - Dr. Fulga Florescu -Cluj Napoca, Spitalul Dominic Stanca - 12 februarie 2004 Fabi - Franta - 14 feb. 2004, al doilea bb Misilicu – Japonia(?) - 22 feb. 2004 - baietel[/b] La mine am adaugat numai dr. ........sexul e inca so and so ( 50, ceva ar fi baiat)........cand o sa stiu 100 % va anunt. Pupici, Ioana si bibicu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara Burticute, Cred ca am trimis pozele la toata lumea, daca am uitat pe cineva astept sa-mi spuneti. Alina vreau si eu pozele facute de tine la carmeniordache@hotmail.com. Asta seara in metrou in drum spre casa mi s-a intimplat un lucru extraordinar: un Domn mi-a oferit locul!!!! Evrika!!!! Sunt gravida in luna a-7-a si iata ca a fost cineva care nu a crezut ca sunt doar grasa. (desi de dimineata nu m-a bagat nimeni in seama, toata lumea citea ziarul, iar eu ma gindeam " cita nesimtire!"). Mai sunt deci sperante. Apropo de burtica mi-am masurat-o si eu.Am 94 de cm. o seara cat mai placuta! Layla - 28 saptamini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc inca o data ptr poze[flo] Sunteti niste gravidutze dragalase foc, Noi astazi am fost la cumparaturi da mai bine stateam acasa NU MAI IMI VINE NIMIC sunt o balena [grasa]tot ce mi-a placut ori nu avea marimea mea adica L ori artam ca dracu.Pana acum nu am apelat la magazinele ptr gravidutze dar acum nu mai am de ales aa ca maine ma duc din nou la cumparaturi.Am fost multumita ca iam cumparat bebitzei mele tot ce mia cazut in mana si mia placut Am vazut ca se vorbea ceva de zacusca[pofta]stie cineva vreo reteta buna?Io sunt cam pe dinafara in ceea ce priveste gatitu.Anu asta am gatit ptr prima oara asa ca va rog HELP!!!! Gata va pupicesc ma duc la film "American Weding"va spun maine cum a fost. anita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, dragelor! Din pacate, ieri a trebuit sa plec de la birou pe la 13,30, ca nu mai puteam sa stau (am fost atat de constipata, ca nu mai puteam sa stau pe scaun; asa ca m-am dus la sefa mea sa ma invoiesc si ca bonus mi-a zis sa stau si marti si miercuri acasa). Probelma am rezolvat-o, dar partial, ca spre seara am dat in extrema cealalta. In fine, acum mi-e mai bine, dar parca mi-e si frica sa mai mananc ceva. Am ras, asa cu noaptea-n cap, citind mesajele voastre (in special de cel al Adrianei; si eu as turba daca n-as purtea sa intru pe forum macar o data pe zi!). Ramona, iti garantez ca nu vei putea fi timida cu noi! Toata lumea s-a simitit atat de bine, de parca ne-am fi cunoscut dintotdeauna! Uite, chiar acum m-am masurat in talie: 98 cm. Auzi, dar ce prajitura ai facut tu, mai? (scuze, sar de la un subiect la altul, ca nu mi-am luat notite). Layla, am primit pozele, prima data de la Liviu si apoi de la tine. Multumesc. Numai de la Alina am primit doar 3. Abia astept sa o vad pe aceea de la raionul de jucarii. Eu nu pot sa completez lista decat partial, ca nu m-am hotarat inca: Lia70, 1-10feb.04, Sp.Elias (?), dr.Cristian (?) Andruska (pupic pt. frumosu' de Andrei), Alina, Ioana (ce fac Arturicii?) si toate celelalte fete: va sarut, aveti grija de voi si de bebei si poate mai intru la noapte (dupa 22,00) sa vad ce ati mai scris! Pupici. Lia [gravi] 25
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Draga Lia, cateva zile am avut si eu probleme cu constipatia, si mi-am cumparat kiwi in fiecare dimineata mananc 2,3 pe stomacul gol, acum merg chiar de 2 ori pe zi la baie, si azi am facut pauza. Incearca si tu poate merge si la tine, acum nu mai sunt nici balonata si ma simt mai usoara. Luna trecuta am pus 5kg luna asta de cand mananc kiwi am pus foarte putin 1kg. Azi am fost la un magazin de bb, si am gasit ceva care se pune in piept si pe care scrie It's a Girl! Dupa masa am mers la cuparaturi in timp ce asteptam la rand o negesa ma inteaba " ai o fetita?" am spus " da, in burtica" nu-i venea sa creada ca sunt insarcinata. Mi-a zis "eu la 23 saptamani eram mare de tot "si imi arata cat era. Eram cu sotul meu si tare ne-am distrat. Fetelor, care aveti probleme, daca nu se vede, daca lumea nu va lasa sa stati jos in autobus si nu va respecta ca atare, cred ca trebuie sa mergeti la magazin si sa luati astfel de brosuri. Daca nu gasiti, spune-ti si va trimit eu. [pup] pe burtici Daniela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata Burticute! Eu va scriu de acasa inainte de a pleca la birou, in timpul zilei nu prea am timp si-mi pare tare rau. Lia odihna placuta! eu duminica dupa intilnire m-am deranjat la stomac de la sucul de portocale, chiar am vrut sa te intreb daca si tu ai avut aceeasi problema. acum sunt iar in cealalta extrema. Cred ca ar fi buna ideea cu ecusoanele in piept dar lumea este atat de nesimtita si de indiferenta, incat nici nu merita efortul.... Va doresc o zi execelenta! Pupici! Layla-28 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, Noi suntem bine si ne incadram in masuratorile lu' nenea dr. si in mod sigur puiul meu e baietel..Era asa de dulce....casca, in timp ce dr incerca sa-i prinda putica sa i-o pozeze. In ceea ce priveste intaririle acelea de burtica, mi-a dat 3 fiole de gravibinon, cate una la 10 zile, asa ca o sa ma intep putin. Am pus deja pe mine 7 kg si uite asa, am ajuns la 59 kg ( de la 52 inainte de sarcina)Dar ma intreb pe unde s-au pus fiindca eu nu le observ si nici altii. A, si mi-a dat sa iau niste vitamine cu seleniu, care se numesc Materna si sunt produse in Germania. Stiti ceva de ele? Layla, multumesc pentru poze!!!Sunteti niste dulcici!!! Va pup si astept vesti, Andra-[gravi]in sapt 26 & bebe baietel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...