Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghici ghicitoarea mea.....


palmyrah2002

Recommended Posts

  • Răspunsuri 86
  • Creat
  • Ultimul răspuns
lamuriri: cocan=ciocan uburita=surubelnita imitz=nisip;[:D] Cred ca are o predilectie pentru a inventa cuvine...(in sensul ca eu chiar nu stiu la ce se refera:prieteni imaginari...[bang],lucruri-pe el il amuza,si ii spun sa-mi traduca...poate e o etapa(in limbajul sau)..sau e cazul sa ma ingrijorez?[:D]; foarte putine cuvinte le stalceste...in rest vorbeste bine; -din seria celor inventate: ababiic;apufarina;anaina;(cu intonatie,va rog) Palmyrah2002:patuica=paturica? titon-bidon? Cred ca mai haioase sunt traducerile noastre!!! pupici de la Cristina si "Miai"(corect Mihai)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elena I.
Unde esti descintec [flo] sa ne lamuresti cu "netesepant"-ul??? Nerabdatori, Elena si puiu mic, 35 sapt
Speram sa dea Vilma de postarea mea, sa dezlege enigma. Asa ii spune Ancuta ei ficiorului meu, Stefan. Are un fel de fantezie muzicala a cuvintelor, fetita asta, ceva de neimaginat [:D] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine mai tarziu decat niciodata.....[:D] Acum nu mai zice chiar asa de stalcit, ii iese un Shtepant. Ce face micul print, apropo, a descifrat tainele cuvintelor? Sau sta mai bine la matematica? Pupici speciali de la Anca pentru Maria si Stefan, si super speciali pentru Tanita, Pasha si Brumi. Vilma, Anca si Tudor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...