Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am facut o gafa


Victoria

Recommended Posts

Victoria daca(,)colega ta are un pic de minte nu va privi asta ca pe o gafa. Cred ca iti faci prea multe probleme. O sa se convinga si singura ca ai avut dreptate.... Si din moment ce ti-a destainuit asa ceva cred ca astepta un raspuns sincer de la tine... nuu "floricele". Adela & Julia [biz]1 an si 4 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce sa spun, faptul ca i-am spus poate i-a deschis ochii....dar acum ma cam ocoleste, de jena probabil, nu stiu ce sa spun....o fi avut o conversatie cu sotul ei...uffffffffffff Pana la urma, eu sunt multumita daca se trateaza si se vindeca, sa nu mai aiba probleme...si altadata sa ma invat minte sa imi tin gura..... V. veni, vidi, Victorie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Victoria, Te contrazic. Indiferent cum se transmite tu ai procedat corect ! Si eu am cerut sfatul fetelor pt o prietena care a contactat candida albicans , ea zice a ca din cauza unor antibiotice luate in exces dupa sfaturi date la telefon, in lipsa unor analize de laborator !! Insa nu se stie niciodata ce face fiecare cind e singur... sau cind il credem noi singur. In cazul prietenei mele cineva ii dadea asigurari ca acea candida poate exista si in organism si ca sa se poate declansa brusc din diverse cauze... Poate a fost si cazul prietenei tale, a luat medicamente cu efecte adverse ori a avut infectia din nastere sau din alte surse. Dar daca partenerul "a calcat pe bec" nu inteleg ce vina ai tu? poate ca ea nu a apreciat ajutorul tau asa cum ajutorul meu nu l-a apreciat prietena mea care a apelat la cine a vrut ea, asta e. Sa invatam din greseli-ale noastre si ale altora ! Sanatate oricum si atentie la ce medicamente luam! Lily
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...