Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Propunere "indecenta"


Recommended Posts

Dragele mele, intrucat am ajuns la un grad de saturatie foarte mare privind schimbatul pampersului la cel mic, [bang][bang][bang]si facutul lectiilor cu cel mare( da da sunt o mama denaturata si recunosc [:D]) ca propun sa facem o mica "nebunie " ca sa mai spargem monotonia asta de mamici devotate in curs de perfectionare. Azi am realizat ca eu intr-un an si 4 luni am fost la 2 chefuri cu dans si de cca 5 ori intr-un club sa dansez , dar ultima oara mi s-a intamplat acum 3 luni.Hai sa ne urnim burticile si ponetele mai mult sau mai putin grase si sa mergem intr-o sambata sau vineri seara sa ne zbantuim gratios.Cele care detin bona pot sa aduca si masculul de pe contract sau de pe langa casa sau putem merge doar noi fetele. Astept propuneri de la cele mai umblatoare referitor la un club. Eu am fost si in Twice, si in Planters si in Office ( prea mult fum) dar va astept pe voi cu sugestii ca trebuie sa placa la tot poporul. Cele care nu vor sa danseze pot venideasemenea macar pentru vizionare si barfa amanuntita. propun ca date posibile:31 octombrie, 1 noiembrie, sau 7, 8 noiembrie. Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Flavia ...[bang]daca era sa fiu in Romania sigur veneam cu cea mai mare placere si ma dansam [ispita]de toata frumusetea alaturi de tine si celelalte mamici[disco] .Dar nu pot decit ca pe datele precizate de tine sa dau drumul la muzica si sa ma dansez singurica prin casa.[ispita][gravi][zz] Multa sanatate si sa te dansezi si pentru mine cu prima ocazie.[^] Elena cu burtica & sotul AL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia, Si eu as iesi - si chiar o sa ies weekendul asta, dar si eu, ca si Elena, sunt la prea mare departare.. Daca nu se arata alte fete amatoare, de ce nu il iei de o "aripa" pe al tau sotior, lasi copiii cu bunicii daca sunt disponibili sau altcineva de incredere, si va duceti voi doi sa va faceti de cap? Bafta si distractie placuta - eu o sa ma gandesc la tine cand ma duc la dantuit vineri seara si sper ca si tu vei fi vesela si dantuitoare [ispita] [pup] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, buna idee, [cool] propun si eu acelasi lucru fetelor din Elvetia (si nu numai)[hia] CE spuneti, fetelor??? 29 Nov, ca sa avem timp sa ne facem timp??? ne intalnim in zürich??? haaaideti, tot ne conversam atata, sa ne cunoastem odata, haideti s-o facem lata! propunere concreta: cunosc niste baruri cu muzica jazz live, de sa te topesti, nu alta! sau poate o discoteca??? sau mai bine doar o plimbare, ziua?? hai s-o punem macar de-o barfa pe cinste!!! Iren, Adela, si celelalte fete??? Puteti sa va lasati copilasii vreo cateva ore cu sotziorii??? Eu o sa organizez o dupa-amiaza (sau seara) pe cinste! Sau poate in alta parte? Geneva, sau Freiburg? Sau Lachen ? Eu sunt deschisa, doar sa ne intalnim o data! [cheers] Mersi, Flavia pentru idee!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau s-aud ca esti singurica, da' acusi se face Craciunul si recuperezi tu nebunelele cu sotul [:D] Pana atunci eu iti urez bafta sa cooptezi alte fete amatoare de distractii. Eu iti spun sincer daca as avea chef sa ies si chiar n-as gasi si n-as gasi pe nimeni pana la urma as iesi si singura - da' eu mi-s asa mai nebunatica de felul meu si cand mi se pune pata ca vreau ceva.. Acuma stiu ca e mai aiurea sa iesi intr-un club sau bar de una singura, dar, daca iti poti face timp - ceea ce banuiesc ca e mai greu.. - si-ti place mult sa dansezi, poate te poti duce la niste cursuri de salsa, ceva care sa nu fie neaparat pe termen foarte lung, asa, mai mult de distractie?! Imi dau si eu cu parerea [alcool] Iar in ultima instanta (sau ca si completare) dansatul in casa mie mi se pare o forma super-eficienta si placuta de aerobic la domiciliu [8D] Pupici, Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Flavia, Din pacate nu prea (mai) sunt la curent cu salile de dans in Bucuresti. Imi amintesc insa ca ultima data cand am fost in discoteca Salsa II (nu cea de pe 11 Iunie, ci a doua pe care au deschis-o, care, daca imi aduc bine aminte, era pe undeva pe langa Pasajul Victoria, sper sa nu gresesc) - a trecut ceva vreme de atunci, insa sper sa mai fie valabil - era un grup care stiu ca faceau lectii de salsa in timpul saptamanii si seara in weekenduri veneau acolo si puneau in practica ce invatasera (dar nu stiu sigur daca lectiile erau tot in incinta discotecii in timpul zilei sau altundeva). Daca altceva nu, macar cred ca cei de acolo au idee care sunt locurile unde poti sa inveti. Alte surse de informatie.. hm, poate in Sapte Seri sa gasesti mentionat ceva? Dar parca nu-mi amintesc sa scrie de cursuri de dans.. posteaza un subiect pe forum, poate sunt alte fete din Romania care sunt mai in tema! Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult de atat.. Bafta si [cheers] pentru dans! Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...