Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Propunere "indecenta"


Recommended Posts

quote:
Originally posted by lorelei_19
Aoleu, buna idee, [cool] propun si eu acelasi lucru fetelor din Elvetia (si nu numai)[hia] CE spuneti, fetelor??? 29 Nov, ca sa avem timp sa ne facem timp??? ne intalnim in zürich??? haaaideti, tot ne conversam atata, sa ne cunoastem odata, haideti s-o facem lata! propunere concreta: cunosc niste baruri cu muzica jazz live, de sa te topesti, nu alta! sau poate o discoteca??? sau mai bine doar o plimbare, ziua?? hai s-o punem macar de-o barfa pe cinste!!! Iren, Adela, si celelalte fete??? Puteti sa va lasati copilasii vreo cateva ore cu sotziorii??? Eu o sa organizez o dupa-amiaza (sau seara) pe cinste! Sau poate in alta parte? Geneva, sau Freiburg? Sau Lachen ? Eu sunt deschisa, doar sa ne intalnim o data! [cheers] Mersi, Flavia pentru idee!!![pup]
Lorelei,io ma inscriu [si-eu],ca de mult n-am mai iesit seara [bere]si pina ne hotarim noi unde mergem am timp sa-mi pregatesc sotzioru,ca de,o sa fie schimbare si trebe preparat cu ceva timp inainte,sa se obisnuiasca cu ideea de baby-sitting[:D] Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hai ca esti haioasa.... Cred ca fetele nu au chef...S-au fiind mai "noua" , nu te cunosc...deci...?Dar...lasand misterul la o parte...Am incercat sa postez inaintea ta...dar mi s-a blocat compu.... asa ca,prefate ca ast mesaj este inaintea celui scris de tine![batetoba]Vroiam sa-ti spun ca eu ma inscriu pe lista, cu voia ta, desigur, daca binevoiesti...sa ma iei si pe mine acolo...sa ma "destrabalez", ca nu am mai facut-o de multicel..(cam 1 an)in doi, iar de trei ani...nu am mai iesit singura [bang][bang][bang] [:D][:D][:D][:D] gaby http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=739&cid=488
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai sa fie weekendul viitor atunci ca poate si geamana mea.Nu sunt noua deloc , poate doar ca numar de mesaje stau pe froumul asta din 2001 dar nu prea am timp de scris sau nu aveam fiind la servici. ba mai mult imi amintesc inca era forumul vechi in voga pe atunci. Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Flavia
Mei sa dansati si pentru mine ca aici la Romanica nu se mai danseaza sau se iese in oras. Mi-a spus o colega ca se prefera tolanitul pe canapea si holbatul la tv pana se revarsa burta peste nas. ma bucur ca macar romancele din Elvetia are still alive. Flavia
[:D] da,nu vezi ce inghesuiala si distractie?Ca de multe gagici ce ne-am strins,nici n-o sa-ncapem intr-un singur bar[:D] Iren&Bogdanelu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa Iren asta-i acum la inceput mai e timp pana cand ati stabilit voi. Si nu trebuie sa fie 20 de fumei ca nu mergem in parc ajung si 3-4 cu pofta de viata si apoi la club twice nu am vazut sa faca steaptease mai mult de 3 fete odata [:D] Pentru Maddy ,: sa stii ca am mutat data de fapt nici macar nu exista o data batuta in cuie.Va las pe voi sa decideti data si locul. Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca in baruri e cam full din cauza vremurilor reci si urate am reusit sa fac rost de un barman de la Planters si daca e nevoie pot rezerva o masa deci cele 2 sustinatoare dar si cele care vor sa mearga cu noi in bar o pot face pe 6/7 noiembrie in club Planters ora o stabilim un pic mai tarziu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...