Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cu incredere, spre Canada... (partea I)


Recommended Posts

Pork, Poate ne spui si noua din surse avizate(un link ceva) unde ai vazut tu bilete cu $350...nu de alta dar n-as vrea sa ratez ocazia asta fulminanta...ca eu plec peste 4 saptamani in RO si am dat pe un singur bilet $1350 !!!!!!!!![bang][bang][bang]...si ai naibii "canadieni" ce se mai plang ei !!!![alcool]. Ar fi prea frumos sa nu vina cineva sa faca atmosfera si aici....[bruta] Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 312
  • Creat
  • Ultimul răspuns
...cum neavizat mami ?...adica vad cu ochii mei ofertele in vitrine la agentii...am cunostinte care vin in fiecare an in Ro cu 400 $ dus intors bilet de o luna cu data fixa de intoarcere...si vorbesc neavizat...de fapt sunt fraier ca va dau detaliile astea...stric orzul pe gaste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inainte de a iesi foc si para va pot spune ca si noi am luat teapa asta cu biletele( isi fac reclama la zboruri interne cu 50 euro, de ex): preturi mici, FOARTE mici DAR!!: fara taxe de aeroport (pot ajunge la 100$/bilet sau chiar mai mult), biletul e numai dus (dus-intors nu e dublu dar e oricum mult mai mult) asa incat in final ajungi la niste sume de te doare capul. Ca sa nu uitam ca dolarul canadian e mai mic decat cel american, daca nu ma insel tb inmultit cu 1,5 la paritate, nu? Drum bun! Cristina, mamica cu burtoaie[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by pork
...cum neavizat mami ?...adica vad cu ochii mei ofertele in vitrine la agentii...am cunostinte care vin in fiecare an in Ro cu 400 $ dus intors bilet de o luna cu data fixa de intoarcere...si vorbesc neavizat...de fapt sunt fraier ca va dau detaliile astea...stric orzul pe gaste
Pork, Retrage-te elegant...ca nu stii ce vorbesti, lasa-ne cu cunostintele, pls...nu stiu ce vezi matalutza in vitrine....dar mai priveste o data, cu atentie de data asta....cat priveste site-ul de mai sus, l-ai si studiat? De informatii eronate nu cred sa aiba cineva nevoie pe aici...rezuma-te ori la orz, ori la gaste [;)]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...