Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lista medicilor incompetenti!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doctorita Cristofor de la Elias. Mi-a spus foarte senina ca al meu copil are un singur rinichi, si el saracu' are doi numai ca unul e pozitionat mai jos. Este ceea ce medical se cheama rinichi ectopic. Cate lacrimi am varsta eu atunci[q] Ea a zis ca ce ma tot plang atat ca se pot face si operatii si transplant, in caz de se intampla ceva cu singurul rinichi care chipurile il avea copilu meu! Total neprofesionista femeie! Groaznica! Si cu fumuri! Nu stiu daca mai lucreaza acum la Elias. Ce v-am povestit eu se intampla in anul 2000.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Herghelegiu: dupa o echografie intravaginala mi-a spus ca nu am decat un ovar in urma unei operatii de chist ovarian. A trebuit sa mai fac 2 echo in 2 locuri diferite ca sa ma conving ca ovarul meu e bine merci, doar ca e pozitionat mai "altfel" decat normal. Inutil sa spun ca am iesit pe 3 carari din cabinetul domnului doctor... Sanatate tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu i-as numi incompetenti.. mai degraba lipsiti de interes sau fugariti de un anumit interes [ups] mie mi s-a dat stimulare ovariana si aveam trompele infundate.. adica degeaba stimulam ovarele ca [gica] nu aveau pe unde sa treaca. asta am aflat-o dupa ce am schimabt dr. si am facut toate analizele. rezultat: 2 formatiuni chistice cu care m-am luptat 3 luni.. sper ca am scapat! dr. Clisleag - spitalul Filantropia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
DR.SUCIU!!!! Sa va spun ce am patit eu!M-am dus la el la recomandarea unui prieten al acestuia de familie.Foarte dragut,amabil,ma intreba ce mai face sotul,etc,la el in cabinet tot timpul erau 3 persoane-una pe scaun la usa,una pe scaun in fata biroului lui si una in camera alaturata pe masa.Lasand la o parte aceasta lipsa de intimitate,nu avea nici o fisa cu pacientele respective,le trecea numele pe o foaie si le taia pe masura ce le consulta,bineinteles ca nu stia de o vizita la alta care e problema ta si ce tratament ti-a mai dat,ma intreba pe mine ce mi-a zis data trecuta,fara nici un fel de analize,nici macar nu i-a trecut prin gand sa-mi spuna sa fac ceva analize,imi da sa iau Clostylbegit pentru stimulare ovariana,si inca niste pastile tot pe baza hormonala,imi spune ca am multe chisturi din nastere pe unul din ovare,si ca de aceea nu pot ramnane insarcinata.Eu ca o toanta,iau ce-mi spune el,vin iar la control,in total de vreo 5 ori,imi mareste doza de pastile,ca intr-un final sa-mi zica ca trebuie sa ma taie la buric si sa-mi bage o camera video ca sa vada el ce e acolo.Cand am auzit asta am zis ca-i prea de tot si la revedere.Intamplarea a facut ca luna urmatoare sa o gasesc pe doctorita vietii mele,super draguta,profesionista,umana,cu care am nascut-o pe fetita mea,care atunci cand a vazut ce fel de tratamente am luat dupa ureche s-a ingrozit si mi-a zis sa le opresc imediat.Apoi am facut un set complet de analize inclusiv hormonale,unde am vazut ca nivelul progesteronului era mult prea mic si de aceea nu ramaneam indsarcinata.Dupa o luna jumatate dupa aceste analize,am ramas insarcinata,fara nici o problema,si nici nu aveam nici un fel de chist ovarian! Si sa va mai spun si experienta unei colege care a ajuns la Suciu pt ca dr ei era plecat din tara si voia ca cineva sa-i confirme ca e insarcinata.Stiti ce i-a zis Suciu?-Inainte de a se urca pe masa !!!!Dvs aveti ovarul drept polichistic!!!!!!!!!!Scria cumva in frunte???? Imi cer scuze ca m-am intins atat dar poate ajuta pe cineva! mamica de Corina-6 luni http://community.webshots.com/user/corinutza111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...