Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scrisoare catre Mos Craciun


oLo

Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
"Draga Mosule [aho] Nu ti-am cerut niciodata nimic, dar acum am si eu o rugaminte micutza de tot: te rog din tot sufletul sa-i aduci multa sanatate puiutzului meu, si mai ales, pt problema pe care o are el, asa ca sa nu fie nevoie de interventie chirugicala pt rezolvarea ei. iar pt mine > mai multa liniste sufleteasca si putere sa merg mai departe ca sa-mi cresc scumpetea in pace si seninatate Iti multumesc anticipat si sper ca vei tine cont si de ravasul meu Cu drag, Dana, mamica lui [copil] Danutz Album:http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Danut+la+2+ani&mid=1214&cid=2250 http://www.yamafoto.com/?ref=6599
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Mosule, Dupa cum stii noi doi avem un contract serios si anume acela de a depista copiii cuminti din Romania si cu acordul tau sa le trimitem scrisori direct de la"Polul Nord". Speranta mea Mosule este aceea ca majoritatea copiilor din Romania sa fie cuminti si tu cu ajutorul nostru sa le trimiti scrisori numai pentru ei. Daca cer prea mult Mosule, macar poti sa-mi dai o sugestie cum pot afla parintii de planurile noastre comune?Adica acela de a face o bucurie copiilor lor inainte de [pegeam]? Iti multumesc ca existi Mosule, Cu drag, Adriana & [aho]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mosule, eu as cere pentru toti o picatura de sanatate, un dram de liniste sufleteasca si multa bucurie. Daca ni le aduci nu ne deranjeaza daca le schimbi ordinea cind le pui sub brad. There is a difference between knowing the path and walking on it.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mosh Craciun, Mosh Craciun, tu eshti darnic shi eshti bun..Eu te rog sa îmi aduci ashea: multa, multa sanatate pentru toata familia mea, evident si pentru mine (si sa n'o uiti pe bunica mea iubita - s'o tzii zdravana shi în putere înca multa, multa vreme de acum încolo), noroc în viatza puiului meu - Vladutz -, putere si resurse noua sa scapam de datorii, întelegere, voie buna, câte un job nou si bun pentru mine si al meu sotz daca se poate, linishte în suflete si în case pentru totzi ai mei shi pentru mine...Cam atât îmi doresc...nu cred ca tzi'am cerut prea multe... Pupici pe barba pufoshika! Monica "La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...