Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de noi-dec 2003 (10)


Reliana

Recommended Posts

  • Răspunsuri 135
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Livia!!! sa-ti traiasca papusica si sa fiti sanatoase, dragele de ele, cum stau ele acolo si povestesc prin ce-au trecut! Ei, cine urmeaza, ca Liviuta a spart gheata? Ma bucur mult pt voi, ca ati trecut cu bine si de asta, gata, de-acuma urmeaza refacerea (grabnica!) si totul reintra in normal! Pupici mult la gazuta si tie mamica eroina! Cristina, mamica cu burtica[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Livia!!! Sa iti traiasca bebelusa si tu sa fii sanatoasa sa ia grija de ea![cheers][bis][berica] Abia asteptam povestea, sa ne-o spui cat mai repede. Salutare tuturor! Fetele care aveti probleme, stati linistite acasica in patut mai lasati-le incolo de treburi ca nimic nu e mai important ca bebeii nostrii sa stea acolo pana la termen cumintei sau mai putin cumintei (ca al meu toata ziulic imi da picioare, capete nu stiu dar parca e adevarata revolutie acolo in burtica, cred ca e tare nerabdator sa iasa la lumina!) Nici eu nu am mai scris de mult ca am dat eu de o belea fetlor, daca ma puteti ajuta cu un sfat cum sa scap mai repede de problema asta v-as fi recunoscatoare! Mi-am facut stomacul franjuri, nu stiu cred ca am mancat sambata seara o prajitura de la Indiana si de-atunci a inceput calvarul! Pe langa faptul ca am dat-o inapoi la cofetarie, stomacul meu chioraie si face ca toate alea, ca sa nu mai spun ce crampe si cate ture fac la buda [consti]! ce sa fac ca nu mai imi trece, azi e deja a 5 a zi si eu ma simt aproape la fel de rau! Am mai luat saprosan dar vad ca nu are cine stie ce efect![:(] Va multumesc anticipat daca aveti vreo sugestie![medic] Va pup si sanatate multa la toate. Umflatzel 34 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Livia, felicitari, sa-ti traiasca, sa fiti sanatoase amandoua si restul familiei, sa va bucurati unii de alti!!! Umflatzel, bea mult ceai de menta, papa cascaval, paine prajita si daca nu-ti trece pana maine mergi la dr., cred ca e mai bine asa...... Abia astept sa citesc despre nasterea Liviei, mai ales ca e cezariana...... :) Va pupam, Ven si [bibe] Markus - 31 sapt. si 1 zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare mamici cu burtici! Sau fara! Apropo de Livia. Felicitari! Sa-ti traiasca bebelusa. Abia asteptam sa ne spui si noua cum a fost. Acum despre numele de copii. Eu, de fapt noi, (si sotul meu), nu ne-am hotarat inca ce nume sa-i pumen la bebita noastra si am hotarat sa facem in urmatorul fel: vom printa lista cu nume de Bb-luse de pe www.mami.ro lista romaneasca si apoi vom vorbi cu BB-lusa noastra ca ii vom alege un nume. De fapt ea isi va alege singura un nume. Ne-am hotarat in urmatorul fel: ii vom citi numele de pe lista si la care se va manifesta zgomotos pe acela il vom alege. Acum sper ca nu va alege Vasilica sau Gheorghita sau ma rog ceva in genul asta[:D][:D][:D] Cred oricum ca nu i le vom citi pe cele dubioase. Hai ca nu mai ea mult. Mai vorbim. Raluca [gravi]34s si 2z si[bibe] Kiki mic inca.[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristna am primit add. am facut cumparaturile, vezi ca ti-am raspuns dincolo. Daca esti aprope de o zone turistica asta-i baiul ca si aici:totul scump. Dar in schimb e frumos ca ai unde sa-ti petreci timpul, eu la plaja tu la schi, super! N-ar fi rau de vizite[:D] Aici preturile sunt absolut razna(parca as face cumparaturi in Sinaia sau poiana..!!), noi pt copil am luat din catalogul ala baby walz ca nici magazine pt bebei nu prea sunt. Dar ma tot chinui sa aleg carucior si ma prind cam greu numai din poze[bang]. Am vazut unul ieri pe strada, scria pe el Quinny si l-am recunscut si in catalog. Cred eu ca pe ala il cumpar pana la urma. Sa-mi zici daca ti-ai cumparat cartea de la librarie si daca ti-a fost de folos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...