Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

quote:
Originally posted by Marina
Mi se pare mie sau o luam de la capat Catherine? Sex in 3 nu era si ideea mesajului tau anterior? Marina
Tztztz nika nu stii:-))) Aici e vb de ceva mai rafinat Caterine, cu Jons, cu Maicäl si cu Daglas! Of...n-aveti pik de imaginatie. Bei lumea bunä e pliktisitä de mioritice [:D] Umblä la finetsuri ... Draga Catherine sa ne povestesti neaparat, da' neaparat, cum fu!!! nebunatico[;-)] scarleta o'hara forumului (ca s-o intelegi p-asta iti recomand lecturarea "Anna Karenina- varianta happy end"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Jox nu te baga in clubu' Holywood ca vine naibii si Sparky the boxing kangaroo si te scoti de vreo zoofilikä mikä. Stii ca occidentalii ie perfersi si cu dare de mânä (ca sa zic asa)si p-orma pici tu de emu:-) Catharina steagu' sus mamiko, tinteste la catarg ca esti fata de viatza. Si vezi poate te-mpretenesti si cu cluny ca ii place sa joace roluri de capitan de vas [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca subiectul este postat gresit [:D] Cred ca trebuia la "Sa radem putin " Eu asta fac de cand citesc mesajele voastre. Astept finalul comediei [:-)))][:-)))][:-)))] Si am si o intrebare pentru maestra Catehhhrine ... fantezie se numeste si daca iti doresti in 4??? Ca vad ca aici e vorba numai de 3, ce pacat!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...