Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Ma distrez insa de distractia voastra si ma bucur sincer ca se ride la acest subiect, asta era si intentia mea, egoista, recunosc insa, la inceput. Adica la inceput ai vrut numai tu sa razi de noi si acum radem noi toti de tine. Ai facut o fapta buna. Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Daca se sterg subiectele, ca, de ce se sterg! Daca se inkid subiectele.. nu ne lasati sa ne dam cu parerea! Daca s-a pus subiectul la zz.. hai sa ne certam acum! Na, ete ca nimeni nu mai zice nika... si subiectul a ajuns de Stan si Bran... Neserioshi ! Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nadina, super esti !!! cea mai tare fantezie e sa dormi bine in cazul cui munceste !!! cred ca se distreaza niste persoane pe site DC si cind vad ca lumea ii i-a in seama inainteaza in fantezii... <Daca dragoste nu e, nimic nu e>
quote:
Originally posted by nadina
LA ora actuala cea mai grozava fantezie a mea este sa dorm neintoarsa o noapte intreaga, urmeaza aceea de a ma teleporta cu tot cu mobile in noul apartament, care sa fie gata amenajat si pot s-o tin asa la nesfarsit, dar cred ca nu la asta te refereai. By the way,esti femeie sau barbat? PA, nadina "Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(Marquez)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by joxy
Daca se sterg subiectele, ca, de ce se sterg! Daca se inkid subiectele.. nu ne lasati sa ne dam cu parerea! Daca s-a pus subiectul la zz.. hai sa ne certam acum! Na, ete ca nimeni nu mai zice nika... si subiectul a ajuns de Stan si Bran... Neserioshi ! Cu respect, Florin
Joxy, lucrurile interzise sunt mai frumoase si atragatoare[:D]! Daca esti in legalitate, parca nu mai are nici un farmec, nu? Caterina-Zeta-Paraschiva sau cum te-o fi chemand, pana la urma ce esti, femeie sau barbat? Era plictiseala mare la tine la serviciu? La noi, lumea din metrou, dezleaga rebus sau integrame ca sa treaca timpul mai repede, fiecare dupa posibilitati. [dint] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...