Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de martie-aprilie 2004 (5)


Mickyyy

Recommended Posts

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana, bine ai venit printre noi si sarcina usoara si un bebe sanatos! Malina, multumesc pentru actualizare, acum am vazut [flo] Cum a fost week-end-ul vostru? Eu l-am pandit tot timpul pe bebe, dar nu vrea sa se miste decat o data sau de 2 ori pe zi. Ieri s-a zbantuit pe la pranz, dupa ce am papat, si seara nu a mai vrut deloc [:)]. Da' nu-i nimic, eu am rabdare! [pup] Flaviana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit! Noi am avut un sfarsit de saptamana incarcat. Vineri am chefuit la ziua unui prieten; am papat, am ras si am dansat. Cu toata burtica mea am rezistat eroic pana la 3 noaptea; si eu si bb ne-am simtit f bine printre prietenii care ne rasfatau si nici nu stiu cum a trecut timpul. Sambata dupa amiaza am plecat la Luminatie (pomenirea mortilor, in Ardeal), in satul bunicilor, la 100 km de Cluj. Asa ca n-a prea fost loc de odihna... in consecinta, azi ne-am trezit cam greu de dimineata si suntem somnorosi... asa mai usurel, dar tot imi simt puiul miscand si sunt tare bucuroasa... Bine-ai venit inaioana! Sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara!! Simona 24s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, bine ai venit printre noi!!! Eu am inceput saptamana destul de obosita, insa bebe este in forma [hagi]. Joaca fotbal inca de la ora 4 dimineata si imi este tare drag de el..Sper ca toate sunteti bine si puiutii la fel. O saptamana usoara, Oani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si numai bine la toate va doresc, Sint si eu o mamica de mai 2004 mai precis DPN este 2 Mai 2004 si va urmaresc de ceva vreme fiindca desi nu ma incadrez la mamici de martie-aprilie, sinteti foarte aproape de DPN-ul meu. Desi am 14 saptamini si 2 zile, totusi am inca greturi si vomez si de 2 ori pe zi. Ba mai mult, sint foarte sensibila la mirosuri de toate felurile, si urite si chiar mirosuri de deodorante si sapunuri. V-as ruga sa-mi spuneti si mie daca printre voi mai este vreo burtica care inca sa se simta rau dpdv al greturilor si mirosurilor, iar daca nu, cam prin ce saptamina v-au trecut. Va multumesc foarte mult si va urez sarcini usoare. Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Curaj, eu am 20 saptamani si inca mai am greturi si arsuri pe esfoag. Sapatamana trecuta am vomat in fiecare zi de 2-3 ori, cam dupa fiecare masa si sunt mai mult lesinata. Bineinteles ca nu suport nici mirosul de cafea, nici de mancare, mananc numai uscaturi deoarece nu pot sa mananc nimic gatit. La birou cand se face cafea ies 5-10 minute afara. asa ca tot inainte! va doresc sarcini cat mai usoare si copii sanatosi tun. va pup si s-auzim de bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, se poate sa vin si eu?Am 26 ani ,sunt din Pitesti,sunt insarcinata in 14 saptamani iar data nasterii este 18 aprilie.Eu am descoperit tarziu forumul dar sper ca nu prea tarziu.Tare bine e sa stii ca mai este cineva langa tine.De nascut se pare ca voi naste la spitalul Cantacuzino cu dr. Toma Adrian .Am mari emotii.Voi cum stati cu starea emotionala? oana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...