Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de martie-aprilie 2004 (5)


Mickyyy

Recommended Posts

Denis, iti doresc CASA DE PIATRA si succes cu rudele din provincie. Eu am avut nunta in 18 august 2003 si au venit din partea sotului vreo 25 de invitati pe care a trebuit sa ii cazam si sa ii hranim (3 mese/zi)vreo 4 zile. Crede-ma ca imi venea sa plec si sa ii las acolo pe toti. Dar am avut noroc cu parintii mei care au facut totul si a iesit nesperat de bine. Dar in momentul in care au plecat mi-am facut cateva cruci si am multumit Domnului ca am scapat. Nu ca as fi rautacioasa dar sper ca nu voi mai trai astfel de momente. Asa ca .............. succes!!!!!!!!!!! camelia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Irismetal, eu am fost si stiu ca am postat in una din zilele saptamanii trecute si numarul raionului....acum l-am uitat..dar parca era nr. 92. Oricum, iti explic unde era: cum intri in magazin pe intrarea principala (din fatza), faci imediat stanga si mergi pana spre capat cand vei da de utimul culoar care vine perpendicular pe asta pe care mergi tu, faci la dreapta pe el, si la fel mergi pana la capatul acestui culoar cand te va obliga sa faci din nou dreapta (ca in stanga n-ai unde sa te duci ca e o iesire parca)si aici, imediat pe partea stanga e un raion micutz cu lucrusoare de gravide. Practic dai un ocol pe marginea stanga a magazinului. Dar, ti-am spus sunt foarte scumpe si nu prea avantajoase ca si croiala, pantalonii ar fi ok, insa bluza care e un fel de sarafan te face sa arati ca un pinguin, si din cate stiu eu e compleu, nu poti lua separat. Ti-am zis, eu din Sir mi-am luat o salopeta de blugi de la un raion vecin cu acesta. Pupici si succes! sper ca ti-am explicat destul de clar si nu te-am bagat mai rau in ceatza!! diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denis, succes cu pregatirile! Cu ce te-ai hotarat sa te imbraci? La ce sector are loc evenimentul? Poate ca nu era un efort prea mare sa fi facut si casatoria religioasa - o ora in plus. Azinoapte am visat ca eram la eco 3D si ca urma sa intre si sotul meu sa-si vada puiul pe ecran. Dar exact cand ne venise randul el disparuse. Si m-am trezit dimineata suparata pe el - bietul, nu stia ce mi-a casunat! [:D] Si acum imi vine sa rad de mutra lui nevinovata. Ela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc mult pentru urari. Tot binele din lume si pentru voi. Poate nu era un efort prea mare sa fac si casatoria religioasa, dar dupa aia trebuia si restaurantul, nu...? Ca daca tot ma imbracam in mireasa. Pe urma, am zis sa mai aman pana la anul... ca vreau o nunta super, sa fie cea mai frumoasa zi din viatza mea... Si trebui sa ma pregatesc din timp pentru asta..!! La sectorul 2 ma voi casatori, iar imbracamintea, am gasit (dupa multi Km umblati prin magazine) un costum pe verde inchis de la Ma damme. Fusta este cu vreo 2 numere mai mare decat purtam asta primavara...dar e Ok, nu se vede ca am bb in burtica. Sper sa iasa bine (nu vreu sa recunosc eu, dar am ceva emotzii).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Micky, imi pare rau ca te chinuie treaba asta. Eu din fericire nu am si nu am avut niciodata probleme de genul asta, sper in continuare sa nu am. Din cate stiu eu, daca ai probleme d-astea trebuie neaprat sa ai grija ce mananci. In principal trebuie sa pui accent pe legume si fructe fibroase si sa bei multe lichide, dupa cate stiu eu, mancarea de fasole verde sau uscata ajuta foarte mult, la fel fructe precum Kiwi si portocale. Insa un remediu asa pentru moment chiar nu stiu, exista niste ceaiuri dar daca nu am avut nevoie nu am retinut cum se numesc. Intreaba-ti mai bine medicul sau du-te la o farmacie. diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit pe site despre combaterea [consti], si se recoamnada multa miscare....voi faceti vre-un fel de miscare? Ca eu nu fac aproape deloc, in afara de ceva fatzaiala pe la birou dupa diverse acte, o plimbarica (cu masina bineinteles) pana la banca, si in rest stat pe scaun.... La exercitiile malinei m-am uitat, dar n-am avut in nici o zi timp sau chef de ele. De fapt problema majora e timpul......la 7 seara cand ajung acasa nu-mi mai arde de nimic...decat sa ma pun in pat si sa dorm. Aveti aparate pe-acasa pe care le folositi? A mers vreuna din voi la vreo sala pana acum?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...