Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am nevoie de adresa si nr tel.....


Lidia

Recommended Posts

.... al cabinetului particular al dr. Alexandru Florin Anca, de la Municipal. Fetele care mergeti la el, puteti sa-mi dati aceasta informatie? Multumesc anticipat Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat. Lidia mama de Dan Andrei (7 ani) si mitzi mic pe drum - 24 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adresa cabinetului particular al dr Anca este B-dul Alexandru Maresal Averescu nr 3 Bloc 2, ScB, Et 1, Ap 5, sector 1, nr de telefon de la cabinet este 2246631. Sper ca este acelasi Dr Anca de care intrebi tu, pentru ca , eu desi i-am fost pacienta o vreme, nu ii stiu prenumele, dar cu siguranta la municipal lucreaza. Adresa o am cam de un an sper sa mai fie valabila. Multa sanatate! Oliv
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Oliv... Papadie, este un singur dr. Anca (el) la muncipal si stiu ca anul trecut isi mutase cabinetul din militari in zona 1 Mai... deci cred ca asta este... Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat. Lidia mama de Dan Andrei (7 ani) si mitzi mic pe drum - 23 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...