Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeaua proaspat macinata va asteapta ...


Recommended Posts

Si mie mi-a facut figuri caldura luni.Am carat-o pt. cump. pe sora-mea toata ziua si seara cand am dus-o pe o terasa eram sa lesin.L-am bagat in boale pe al meu,noroc ca m-am tinut tare ca o adevarata barbata.De asta eu stau numa-n casa cand e cald,adica toata vara.Cand vad soare m-ascund ca vampirii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am facut testul de sarcina.Am gasit unul care se face cu 4 zile inainte de data pe care ar trebui sa o faci.Va las pe voi sa ghiciti ce mi-a iesit.[xx(] "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai Iuliana, uf, am rasuflat usurata! fetelor, nu dati cu rosii, da iar mor de frig, am scos gecile de toamna, taioarele. Pijamelele... 20 de grade cel mult, poate pe weekend ajunge la 23-24. Mama ei de viata! O zi am apucat sa merg la plaja! Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by maru
mai Iuliana, uf, am rasuflat usurata! fetelor, nu dati cu rosii, da iar mor de frig, am scos gecile de toamna, taioarele. Pijamelele... 20 de grade cel mult, poate pe weekend ajunge la 23-24. Mama ei de viata! O zi am apucat sa merg la plaja! Doamne'ajuta!
La voi,ca la nimeni!Cum anunta aici canicula,cum va vaitati de frig.Fiti si voi,odata,in randu' lumii.[:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

greu de intrat in rundul lumii noi nu avem garduri nu avem caini vagabonzi ci veverite vagaboande si ratoni (intr-o dimineata urcam scarile institutului si era si lesin cand am vazut un raton ce se catara sa ajunga la un tufis <scarile sunt ca si sapate in deal, si de o parte si de alta sunt tufisuri de ceva evergreen> nu avem gipsy, avem white trash nu avem kios la colt de bloc, cel putin aici la noi la tara nu avem seminte de floarea soarelui de alea negre (mama ce mi-e pofta) ma ia cu groaza daca vine de acu frigul! Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...