Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeaua proaspat macinata va asteapta ...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
(Iuliana, trage o fuga la un consult gineco, te poti programa oriunde, la orice cabinet particular, nici nu costa asa mult si rezolvi rapid. Plus ca iti da si tratament sa nu te mai doara[flo], si te poate lamuri ce ar putea fi, asa e cam dubios. Cat ziceai ca are copilasul tau? Si eu stiam de 2 ani intre nasteri, insa stiu ca teoretic se poate si mai putin, dar exista niste riscuri pe care in mod normal nu ai de ce sa ti le asumi) Fetelor tare dor mi-a fost de voi! Insa am avut programul asa plin ca n-am apucat nici sa respir. Azi nu am mai mers niciunde, stau in Brussels si-mi rezolv si mailurile de birou. Am vizitat mai tot ce trebuia aici in zona, e frumusel. Relativ frig fata de RO (sunt 20 grd aproximativ, mai si ploua), dar e mai bine asa, ca nu sunt nici calduri mari, nici frig sa ingheti. I-am luat fii-mii o papusa de portelan cred ca o s-o dau pe spate cu ea. Nu mai e mult si revin acasa! Duminica. Va pup, Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina eu am deja abonament la Hiperclinica particulara Medlife si sunt niste profesionisti.Cu medic de acolo am nascut. A venit sotul meu acasa si mi-a facut frectie cu Carmol si acum ma simt mai bine,m-am odihnit vreo 2,3 ore si a avut grija sotul meu de puiut.Cred ca pana maine imi trece.Nu imi plac doctorii deloc si din cauza asta tot evit sa ma duc.Am ramas asa cu o chestie de cand eram copil pt ca eu am fost foarte bolnavicioasa. Eu zic ca am racit la burta,am facut si o baie fierbinte,o frectie a la sot infofolita bine si uite a m-a pus pe picioare.Mai am jena asa putin dar sunt ok acum. "Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."
[url="http://community.webshots.com/user/maya0785/albums/least-recent"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by wonderful
[quote]Originally posted by maru
greu de intrat in rundul lumii noi nu avem garduri nu avem caini vagabonzi ci veverite vagaboande si ratoni (intr-o dimineata urcam scarile institutului si era si lesin cand am vazut un raton ce se catara sa ajunga la un tufis <scarile sunt ca si sapate in deal, si de o parte si de alta sunt tufisuri de ceva evergreen> nu avem gipsy, avem white trash nu avem kios la colt de bloc, cel putin aici la noi la tara nu avem seminte de floarea soarelui de alea negre (mama ce mi-e pofta) Pai,eu ce spusei?Ca la voi,la nimeni![:-)))][:-)))][:-)))] Chiar asa,de ce anume ti-e dor din ceea ce ai lasat in Ro?
o sa razi de mine mi=e dor de mancarea mamei mi-e pofta de covrigi calzi (cu toate ca aici e cea mai puternica comunitate bavareza din Canada, covrigii lor suck!) seminte de alea negre, de floarea soarelui, coapte in cuptor cu un strop de apa, ulei si sare, waw, imi ploua in gura Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...