Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeaua proaspat macinata va asteapta ...


Recommended Posts

inuta, nu mai vorbesc cu tine,sunt supartata ca mi-ai zis ca sunt baba ,eu am facut bb la 34 ...si mai am de gind sa fac fiindca sunt tinara. adina, lasa ca te-am prins cu mita in sac...da, te blestem sa te mariti si sa o duci bine!! da catirii cum se vind??au si astia catare sau ba! eu cred ca frumusica s-a dus sa o caute pe beluta.[detectiv] iuliana, nu mi-o lua in nume de rau,ma simt in drepturi sa-ti dau cite-o batuta ca io sunt mai "batrina" si stiu mai multe [}:)],iar tu esti mica si tre sa asculti la aia mari[^] gagici salutare la toate ,azi la venezuela este cald,nu ploua,va invit la plaja si baut o apa de cocos sau o cocada receeeeeeee. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna seara,iubitelor!Pan' la urma ce-s?Vampiruta,vampiroaie sau candida ca un ingeras?Am intins-o si noi in we la casa de vacanta a lu' fratelo,la Poiana Oituz.A fost fain.Am plecat pe 38 grade,noaptea furtuna si ne-am intors pe 21 grade.E mai sucita deca noi vremea asta.Deci n-am umblat 'pe cai laturalnice',nici macar pe drumuri de padure,ca-s mai comoda. Adinaaaaa,bine ai venit in patria muma Andraaaa,sa stapanesti sanatoasa parketu',sa nu pui covoare ci blakeuri pe papuceii celui mic,asa,ca sa-l innebunesti pe vecinu' isteric. Iulianaaaa,nu mai dispera.Nu mai ai san,asta e ,o sa accepte pana la urma formula si o sa recupereze.Eu pe nr1 l-am alaptat pan' la 9 luni si as mai fi facut-o daca nu ma kema la post-in alt oras-animalu' ala de director.La nr2 am avut lapte1 sapt.din cauza tensiunii.L-am nascut subponderal,in fiecare zi auzeam c-a murit un bb,asa ca mi-a secat laptele de la o ora la alta.Acum are 1,80m si a fost hranit cu formula.In plus, desi n-a fost alaptat,nu s-a imbolnavit niciodata(a facut raceli banale)pana la accidentul ala nenorocit cu ochiul.Iar cel mare se imbolnavea lunar desi a supt cat un vitelus. N-avem nevoie de un magar care sa ne suporte keltuielile,ci de un BOU,sa ma ierte bietu' animal.Am obosit,mai scrieti si voi.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce va apucara ,suratelor pe toate,asa,deodata,cu puitul?Lasati-o pe Ina mai intai,sau io zic sa faceti toate concomitent,sa ne luam de-o grija.Sa dea Domnul sa faceti toete repede-cele care vreti-prunci frumosi,sanatosi,mintosi si cu noroc! Unde s-o caut pe Beluyza,asa ,de nebuna,daca nici macar nu stim unde a plecat?[:D]Chiar,ce-o fi cu ea de a disparut asa brusc?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...